Hlavní navigace

Mr. GS: Lekce rychlobruslení

[Tisková zpráva] Populární baviči Richard Genzer a Michal Suchánek přivítají ve své úspěšné talk show Mr. GS v současnosti nejslavnějšího českého trenéra Petra Nováka, jenž kdysi sám závodil v rychlobruslení. Prozradí nám, zda jsou jeho někdejší výkony srovnatelné s časy jeho současných svěřenců či v jakém oblečení se tenkrát závodilo. Kolik bylo Martině Sáblíkové let, když to poprvé svému trenérovi „natřela“? Jak se pozná sportovní talent? Je na své svěřence hodně tvrdý? A bude Michalu Suchánkovi stačit k přijetí do reprezentačního týmu perfektní kombinéza?

Sdílet

Ke svému trenérovi se posléze přidá na jevišti pražského Divadla Metro i úspěšná olympionička, rychlobruslařka Martina Sáblíková, která přivezla z letošních Zimních olympijských her 2010 v kanadském Vancouveru dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. Dozvíme se, co všechno v Kanadě stihla kromě závodění a zda je před důležitým závodem nervózní. A co nám prozradí o svém trenérovi, když mu Michal Suchánek zabrání naslouchat?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 11. dubna 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.