Hlavní navigace

Mr. GS : Malá exkurze do soudnictví a rybaření

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu show Mr. GS si oblíbení baviči Richard Genzer a Michal Suchánek pozvou na pódium pražského Divadla Metro známou advokátku Kláru Slámovou. Obhájkyně nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka je přesvědčena, že je její klient nevinen. Proč se stále nedaří znovu obnovit jeho proces? Kolik času tráví dr. Slámová ve věznicích? Podle jakých kritérií jsou advokátům přidělovány případy? Na čem záleží při rozhodování o výši trestu? A jak Klára zhodnotí extra sexy vizáž Michala Suchánka?

Sdílet

Druhým hostem večera bude Jakub Vágner, syn hudebníka Karla Vágnera. Zabíjí nejznámější český rybář a držitel několika světových rekordů v chytání ryb své úlovky? Co je endemit? Proč chytá nejraději doma v Česku? Co dělá většina rybářů u vody? Doprovází ho někdy na zahraniční cesty i jeho přítelkyně?

Mnoho dalších zajímavostí nabízí premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS, který vysílá televize Nova ve čtvrtek 10. prosince 2009 od 22.10 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.