Hlavní navigace

Mr. GS: Mini exkurze do historie

[Tisková zpráva] Populární baviči Richard Genzer a Michal Suchánek tentokrát přivítají ve své úspěšné talk show Mr. GS známého zpěváka, textaře, hudebníka a karikaturistu Honzu Vyčítala. Člen skupiny Greenhorns nám prozradí, v čem zůstal dodnes zelenáčem. Jak se před pár dny zranil a jakým řízením osudu neskončil rovnou na záchytce? Kde většinou píše texty? Jakou písničku složí na přání během natáčení show a jak dopadne její interpretace?

Sdílet

Druhým hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude kastelán hradu Karlštejn Jaromír Kubů. Jak se ke své profesi dostal a na kterém hradě začínal? Za kolik by se dal dnes prodat Karlštejn? Kolik kastelánů působí v současnosti v České republice a jak se vybírají průvodci po památkových objektech? Má Richard Genzer šanci uplatnit se jako v této profesi alespoň na některé menší zřícenině? A jak dopadne televizní premiéra trampské skupiny Čáslavští svišti?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli. 21. března 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).