Hlavní navigace

Mr.GS na kole i po svých

[Tisková zpráva] Duo Michal Suchánek a Richard Genzer tentokrát připraví hudebníku Václavu Koptovi extra vyuzený párek s hořčicí. Rozhodl se totiž, že bude držet dietu. Vydrží? Prvním hostem bude tentokrát imitátor Dan Moravský, jehož „specialitou“ je zpěvák Dalibor Janda. Dan nám prozradí, jak k jeho napodobování přišel.

Sdílet

A proč to vlastně dělá, když je Dalibor ještě naživu? U jeho zpovědi nesmí chybět ani Dalibor osobně, od něhož se konečně dozvíme, na co všechno kromě motýlů ještě balil holky. Cyklisté a partneři Lucie Kovaříková a Michal John projeli na kole celý svět. A tak aby nevyšli ze cviku, budou šlapat i během rozhovoru na pódiu pražského Divadla Metro.

V rámci svých expedic včetně cesty kolem světa už spolu ujeli neuvěřitelných 109 153 kilometrů. Co všechno s sebou vozí? Kolik váží jejich nejnutnější výbava? Kolik kilometrů dokáže uběhnout za den po svých jejich pes? V které zemi světa narazili na nejhorší podmínky? To i další zajímavosti vám prozradí další díl talk show Mr.GS, kterou vysílá televize Nova v neděli 30. listopadu ve 21.50 hodin.