Hlavní navigace

Mr. GS: Na koni a v sukni

[Tisková zpráva] Prvním hostem dalšího premiérového dílu úspěšné talk show Mr. GS bude populární herec a koňák Václav Vydra. Vysvětlí nám, proč se v poslední době vydává za generála Custera, a kolik koní se sešlo letos na akci, kterou pravidelně pořádá v Hněvšíně nedaleko Slapské přehrady. Smí se jezdit na koni pod vlivem alkoholu? Jaké zbraně má nejraději? Jaké jsou základní disciplíny v závodní střelbě z brokovnice? Měl už někdy v životě chuť někoho zastřelit? Jezdí stále ještě i na koloběžce? A proč nemá rád cestování autem?

Sdílet

Poté si protagonisté pořadu Richard Genzer a Michal Suchánek pozvou na jeviště pražského Divadla Metro trochu jinou Lucii Bílou v podání Petra Krejczyho, známého pod uměleckým jménem Pity. Vysvětlí nám rozdíl mezi travesty umělcem, transvestitou a transsexuálem. Víte, že chodil na hokejovou školu? Kolik mají kolegové z jeho travesty show Kočky na svědomí rozvedených manželství? Co dělá jeho přítel, jak dlouho spolu žijí, kdo pečuje o domácnost a co si pořídili místo dětí? A co nám zazpívá jeho kolegyně, tak trochu jiná Helena Vondráčková?

Třešinkou na dortu se opět stane vystoupení skupiny Rotor Čáslav, tentokrát se zvláštním hostem – skupinou Boney M. Nový díl talk show Mr. GS vysílá televize Nova v pondělí 20. září 2010 ve 21.25 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).