Hlavní navigace

Mr. GS: Novinky přímo z nebe

[Tisková zpráva] I v novém roce 2010 budou populární baviči Richard Genzer a Michal Suchánek přivádět pravidelně každý týden prostřednictvím obrazovek do našich domovů dva zajímavé hosty. Tím prvním se stane známá kartářka Dagmar Kludská, která nás mimo jiné naučí základní výklad z mariášových karet.

Sdílet

Prozradí nám, jak rozvětvený je známý cirkusový rod Kludských a čemu všemu se jeho příslušníci věnovali. Víte, že je tetičkou zpěváka a skladatele Michala Davida? S jakým vystoupením kdysi začínala? Kdy a od koho se naučila vykládat karty? Hodí se pánové Genzer a Suchánek k sobě? A je možné ovlivnit, jaké se nám budou zdát sny?

Druhým hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude několikanásobná mistryně republiky ve freestyle parašutismu Martina Rydlová, pátá na mistrovství Evropy a sedmá ve Světovém poháru. Prozradí nám, v kolika kolech se soutěží, co všechno musí umět kameraman, který její seskoky filmuje, jak dlouhá je jedna sestava a jak dlouho ji trénuje. Jakou rychlostí padá? Lze při tréninku něčím nahradit seskok z letadla? Jak vypadá speciální helma pro kameramana a padák?

Na závěr nám trio Genzer-Suchánek-Kopta, tedy oblíbená skupina Rotor Čáslav, zazpívá jeden z nejslavnějších hitů 60. let minulého století.

Mnoho novinek a zajímavostí čeká milovníky úspěšné talk show Mr. GS v prvním premiérovém dílu roku 2010, který vysílá televize Nova ve čtvrtek 14. ledna 2010 od 22.10 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).