Hlavní navigace

Mr. GS: O překvapení nebude nouze

[Tisková zpráva] Populární baviči Richard Genzer a Michal Suchánek tentokrát přivítají ve své úspěšné talk show Mr. GS bývalého atleta, držitele stříbrné medaile v hodu diskem na olympiádě v Moskvě v roce 1980, mistra Evropy i světa Imricha Bugára. Jak daleko musel hodit, aby získal titul? Kolik váží lehkoatletický disk? Odkud pan Bugár pochází a jak se dostal do Prahy? Uspěje ve zkoušce z maďarštiny, kterou mu uchystal Richard Genzer? A zvládne populární bavič lekci gumování nasucho pod vedením legendárního atleta?

Sdílet

Druhým hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude Lukáš Uhl, jenž o sobě říká, že je v podstatě profesionální dohazovač. Jaké způsoby seznámení může s kolegy svým klientům nabídnout? Jak probíhají seznamovací večery? Kam lidé chodí nejčastěji na první rande? Jaká jsou ideální témata k seznámení, a která naopak protějšek spolehlivě odradí?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 28. března 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.