Hlavní navigace

Mr. GS: O žížalách a koních

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS poslouží protagonistům pořadu Richardu Genzerovi a Michalu Suchánkovi za cíl zvídavých otázek známá herečka a zpěvačka Dáda Patrasová. Připomene divákům televize Nova, v kterých vážných rolích kdy hrála, a zavzpomíná mimo jiné i na své erotické scény. Proč se rozhodla hrát a zpívat pro děti a kolik písniček pro ně sama složila? Jak se účastnila zrodu legendární skupiny Pražský výběr? A jak se seznámila s manželem, slavným hudebníkem Felixem Slováčkem?

Sdílet

Druhým hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude koňský zubař Josef Dušek. Jak dlouho se této práci věnuje a kdy si konečně nechá doplnit chybějící zub, aby dělal patřičnou reklamu své profesi? Jak si musí pacienta připravit, aby zvládl potřebné ošetření? Proč není koni cítit z huby? Víte, že má hřebec víc zubů než klisna? Bojí se koně zubaře? Jak vypadají nástroje, jimiž se opravuje koňský chrup? A k čemu koňský zubař potřebuje čelovku?

Nový díl talk show Mr. GS vysílá televize Nova v pondělí 27. září 2010 ve 21.20 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.