Hlavní navigace

Mr. GS: Od dětiček k aktu

[Tisková zpráva] Další dva zajímavé hosty přivítají baviči Richard Genzer a Michal Suchánek na jevišti pražského Divadla Metro i tento čtvrtek. Jako první přijde známý slovenský herec, spisovatel, satirik a moderátor Milan Markovič, jenž mimo jiné prozradí, proč už se nechce dál zabývat politickou satirou. Jak by se měl podle něj politik chovat a vyjadřovat na veřejnosti? Víte, že byl původně učitelem? Které předměty učil? Jak se stalo, že dokonce jednou učil i v mateřské školce, a jak se s tím vypořádal?

Sdílet

Poté protagonisté pořadu Mr. GS přivítají krásnou fotomodelku a malířku Dagmar Jihlavcovou, která divákům mimo jiné vysvětlí, v čem spočívá rozdíl mezi modelingem a fotomodelingem. Proč ji baví právě fotografování aktů? Je spokojená se svým tělem? Musí se omezovat v jídle? Měla někdy v životě pocit, že jsou fyzické přednosti spíš nevýhoda? A na který typ reklamních fotografií by se podle ní hodili pánové Genzer a Suchánek?

Na závěr nám skupina Rotor Čáslav (Richard Genzer – Michal Suchánek – Václav Kopta) zahrají legendární hit Louise Armstronga When The Saints Go Marching In (Když svatí pochodují), samozřejmě ve své „úpravě“.

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova ve čtvrtek 28. ledna 2010 od 22.10 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).