Hlavní navigace

Mr. GS: Pivo, folk a pohádky

[Tisková zpráva] V podzimním programovém schématu se na obrazovky televize Nova vrací i úspěšná talk show Mr. GS. Prvním hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude tentokrát živoucí legenda české folkové hudby Honza Nedvěd. Prozradí divákům, jak je na tom s holkami a co má proti dámám své věkové kategorie. Proč podle jeho názoru ve stáří vůbec nezáleží na věku životního partnera? Na co své lásky balil a proč se s nimi rozcházel? Kde se seznámil se současnou, o pětatřicet let mladší partnerkou Pavlínkou a jaké mají společné zájmy a sny?

Sdílet

Poté populární baviči Richard Genzer a Michal Suchánek přivítají nejmladší českou sládkyni Nikol Krmenčíkovou, která vaří pivo v jednom z malých severočeských pivovarů. Jak se k tomuto oboru dostala a co všechno by dokázala vyrobit? Jak se k ní chovají mužští kolegové? Kolik piva uvaří denně a kolik druhů piva nabízí pivovar, v němž pracuje? A čím to je, že se v Čechách vaří nejlepší pivo na světě? Na závěr nám opět zahraje chlapecká taneční skupina Rotor Čáslav ve složení Genzer-Suchánek-Kopta, která zabrousí do nesmrtelného repertoáru jednoho ze svých hostů.

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v pondělí 6. září 2010 od 21.25 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).