Hlavní navigace

Mr. GS radí, jak začít s golfem i jak uprchnout z Malajsie

[Tisková zpráva] Populární talk show MR. GS se ve středu 9. září 2009 od 22.20 hodin přichází na obrazovku televize Nova s dalšími premiérovými díly. Tentokrát si její protagonisté Richard Genzer a Michal Suchánek pozvou na jeviště pražského Divadla Metro jednoho z porotců první mezinárodní pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Ondřeje Hejmu. Víte, že začínal jako copywriter v reklamní agentuře? Že vystudoval čínštinu, a přesto ještě nikdy v Číně nebyl? Proč začal hrát golf a jak se mu daří na greenu? Co všechno potřebuje začátečník a jak vypadá golf pro chudé?

Sdílet

Druhým hostem bude tentokrát bývalý ligový fotbalista Michal Váňa, který hrál za Slavii, za Duklu a rok i za Dynamo České Budějovice. Proč v šestadvaceti kývl na přestup do Malajsie? Čím si vysloužil od FIFA doživotní distanc a za co mu v této asijské zemi hrozí vězení? Jak se dostal zpátky do vlasti, když mu malajské úřady ihned zabavili cestovní pas, a jak mu v útěku pomohli indonéští rybáři?

To vše i mnoho dalších zajímavostí se dozvíme v dalším premiérovém dílu úspěšného pořadu Mr. GS, v jehož závěru nám opět zahraje oblíbená skupina Rotor Čáslav ve složení Václav Kopta – Michal Suchánek – Richard Genzer, tentokrát nesmrtelný hit Michala Tučného Prodavač.

Talk show Mr. GS vysílá TV Nova ve středu 9. září 2009 od 22.20 hodin. Další informace, podrobnosti a zajímavosti najdete na internetových stránkách projektu www.nova.cz/mrgs.