Hlavní navigace

Mr. GS: S angličtinou na laně

[Tisková zpráva] Prvním hostem bavičů Richarda Genzera a Michala Suchánka bude v dalším premiérovém dílu úspěšné talk show Mr. GS zpěvačka Monika Absolonová, která před kamerami zrekapituluje všechny své dosavadní partnerské vztahy a zamyslí se nad tím, proč nevydržely. Naučila se od bývalého manžela pravidla ledního hokeje? Na co ji sbalili bývalí partneři? Co se jí na mužích nelíbí? Jak se seznámila se současným partnerem Vratislavem? Kde studovala s Richardem Genzerem angličtinu a jaké jsou výsledky jejich snažení?

Sdílet

Poté pozvou protagonisté pořadu na pódium pražského Divadla Metro slacklineistu Jakuba Květoně Hanuše. Prozradí, v čem spočívá rozdíl mezi touto disciplínou a provazochodectvím a jak přišel ke své přezdívce. Co je základním pravidlem sportu a kolik má společného s akrobacií? A jak se vyrovnají se svými prvními pokusy na 2,5 centimetru širokém plastovém laně pánové Genzer a Suchánek?

Další premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 6. června 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.