Hlavní navigace

Mr. GS: S formulí až do hrobu

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS přivítají protagonisté pořadu Richard Genzer a Michal Suchánek automobilového závodníka Jana Charouze, který mimo jiné jako jeden z mála Čechů řídil vůz formule 1. Jak rychle jel a jaké to bylo? Jaké funkce v týmu zastává a co považuje za svůj dosavadní největší úspěch? Proč se staví vozy závodníkům na míru a jak funguje spojení mezí vozem a depem? Jak se jezdci střídají? Mohou za jízdy jíst a pít?

Sdílet

Druhým hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude tentokrát hrobník Vladimír Stehlík. Prozradí divákům, čím vším se v životě živil, co ho přivedlo k profesi hrobníka a jak se bydlí na hřbitově. Jaké druhy hrobů se kopou, jaká nepříjemná překvapení a nálezy leckdy na hrobníka čekají? Vydrží déle lidské kosti, nebo punčocháče? Existují ještě profesionální smuteční řečníci a plačky? Jaká bývá atmosféra na pitevním sále? Dá se v tomto prostředí zažít i legrace? A ovlivňuje neobvyklá profese jeho soukromí?

Unikátní díl talk show Mr. GS vysílá televize Nova v pondělí 4. října 2010 ve 21.25 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).