Hlavní navigace

Mr. GS se učí plavat

[Tisková zpráva] První hostem populární talk show Mr. GS bude tento čtvrtek známý humorista, herec, scenárista a režisér Milan Šteindler. Mimo jiné přizná, že píše občas básně, a smutně připouští, že je někdy básník rád, když se s ním vůbec ještě někdo baví. Co nového ze své tvorby nám zarecituje? Proč chodí většinou v černém? Jak se u něj projevuje únavový syndrom a jaké léky s sebou vozí na cesty? Bojí se smrti? A jak si představuje svůj pohřeb?

Sdílet

Na jeviště pražského Divadla Metro dorazí i náš nejúspěšnější jachtař David Křížek, který se pochlubí svými nejnovějšími úspěchy. Jak kdysi začínal? Co nesmí chybět v jeho vybavení, když se vydává na moře? Jak tráví čas, když pluje celé dny sám? Kde sjížděl největší vlny a jak se vlastně pluje na lodi z kopce? A na jaký rekord se právě připravuje?

Premiérový díl úspěšné talk show populárních bavičů Richarda Genzera a Michala Suchánka vysílá televize Nova ve čtvrtek 29. října 2009 od 22.15 hodin. Další zajímavosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).