Hlavní navigace

Mr. GS: Škola života pro SuperStars

[Tisková zpráva] I když protagonisté populární talk show Mr. GS tu a tam pokukují i po zpěvácké kariéře, ani úžasné výkony známé skupiny Rotor Čáslav, kterou tvoří trio Genzer-Suchánek-Kopta, jim zatím žádné slavíky ani pěvecké vavříny vítězství v pěveckých soutěžích nevynesly. A tak si tentokrát pozvou na jeviště pražského Divadla Metro finalisty soutěže Česko Slovenská SuperStar, aby si je po svém důkladně proklepli.

Sdílet

První oběť Ben Cristovao. mimo jiné prozradí, jak se s Richardem Genzerem a Michalem Suchánkem seznámil ve Špindlerově Mlýně a s jakým vážným problémem se potýká. Je pro něj náročnější jezdit na snowboardu, nebo zpívat? K jakým zraněním při snowboardingu dochází? A přežijí pánové Genzer a Suchánek ve zdraví jeho názornou výuku přímo v divadelních prostorách?

Druhý host, miláček teenagerů Jan Bendig, doposud na většinu otázek odpovídal většinou jen smíchem. Podaří se bavičům alespoň protentokrát dostat z něj trochu víc? Co ho rozesměje nejvíc? Proč ještě nemá manažera? A jak zvládne rychlokurz jednání s médii ve stylu Mr. GS?

Vítěz soutěže Martin Chodúr zase prozradí, za co hodlá utratit 100 000 euro, které v SuperStar vyhrál. Jak se mu daří ve vztahu s přítelkyní, kterou doposud ještě nikdo neviděl? Prospěje jeho kariéře minikurz tance, který pro něj uspořádá na jevišti Michal Genzer? A co nám na závěr všichni společně zazpívají?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 7. března 2010 od 21.55 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).