Hlavní navigace

Mr. GS: Škola života pro SuperStars

[Tisková zpráva] I když protagonisté populární talk show Mr. GS tu a tam pokukují i po zpěvácké kariéře, ani úžasné výkony známé skupiny Rotor Čáslav, kterou tvoří trio Genzer-Suchánek-Kopta, jim zatím žádné slavíky ani pěvecké vavříny vítězství v pěveckých soutěžích nevynesly. A tak si tentokrát pozvou na jeviště pražského Divadla Metro finalisty soutěže Česko Slovenská SuperStar, aby si je po svém důkladně proklepli.

Doba čtení: 1 minuta

První oběť Ben Cristovao. mimo jiné prozradí, jak se s Richardem Genzerem a Michalem Suchánkem seznámil ve Špindlerově Mlýně a s jakým vážným problémem se potýká. Je pro něj náročnější jezdit na snowboardu, nebo zpívat? K jakým zraněním při snowboardingu dochází? A přežijí pánové Genzer a Suchánek ve zdraví jeho názornou výuku přímo v divadelních prostorách?

Druhý host, miláček teenagerů Jan Bendig, doposud na většinu otázek odpovídal většinou jen smíchem. Podaří se bavičům alespoň protentokrát dostat z něj trochu víc? Co ho rozesměje nejvíc? Proč ještě nemá manažera? A jak zvládne rychlokurz jednání s médii ve stylu Mr. GS?

Vítěz soutěže Martin Chodúr zase prozradí, za co hodlá utratit 100 000 euro, které v SuperStar vyhrál. Jak se mu daří ve vztahu s přítelkyní, kterou doposud ještě nikdo neviděl? Prospěje jeho kariéře minikurz tance, který pro něj uspořádá na jevišti Michal Genzer? A co nám na závěr všichni společně zazpívají?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 7. března 2010 od 21.55 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.