Hlavní navigace

Mr. GS: Tanec, nebo velkolepá jízda?

[Tisková zpráva] Prvním vzácným hostem, kterého přivítají baviči Richard Genzer a Michal Suchánek na jevišti pražského Divadla Metro tento čtvrtek, bude populární zpěvačka Lucie Vondráčková, držitelka řady ocenění. Kterého z nich si váží nejvíc? Trumfne někdy svou slavnou tetu, zpěvačku Helenu Vondráčkovou?

Sdílet

Je možné, že by v ní o generaci starší zpěvačka viděla konkurenci? Jak dlouho už spolu nemluvily a proč? Proč si píše od šestnácti let deník? Jak to bylo s jejími dietami a vegetariánstvím? A čím zavinil Richard Genzer její nedávné zdravotní problémy?

Poté protagonisté pořadu Mr. GS přivítají Josefa Zimovčáka, držitele řady rekordů a mnohonásobného mistra v jízdě na historickém vysokém jízdním kole. Jak má podle něj vypadat správný velocipedista? Kolik si už na svých cestách po světě přivodil úrazů? Jak se s jízdou na jeho velocipedu vypořádají Richard Genzer a Michal Suchánek, který má řídítka ve výši očí? A kdo je pak sundá?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova ve čtvrtek 21. ledna 2010 od 22.15 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).