Hlavní navigace

Mr. GS: Ve volném stylu

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS bude prvním hostem bavičů Richarda Genzera a Michala Suchánka hudební skladatel, zpěvák a frontman skupiny Tři sestry Lou Fanánek Hagen.

Sdílet

Leckdo možná dodnes neví, že se jmenuje František Moravec a je stavební inženýr. Prozradí nám, jak dlouho studoval na vysoké škole čtyřletý obor, jakými školami v životě prošel, jak si jeho budoucnost představovali rodiče, zda byl někdy vůbec řádně zaměstnán a zavzpomíná na své pankáčské mládí. Podle jakých kritérií si vybírají Tři sestry děvčata do skupiny? A jak dopadne legendární hit Karla Gotta Lady karneval v jeho podání, s doprovodem skupiny Rotor Čáslav?

Poté pozvou protagonisté pořadu na pódium pražského Divadla Metro feestylového jezdce Petra Kuchaře a nejmladší naději tohoto sportu, desetiletého Matěje Česáka. Jakým evropským prvenstvím se může Petr pochlubit? V kolika letech dostal Matěj svou první motorku? Co všechno musí znát a umět freestylový závodník? Na jaké motorce jezdí Matěj? Zvládne na ní pár základních triků i Richard Genzer? A proč si Michal Suchánek plete motorku s kobylou? Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 23. května 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.