Hlavní navigace

Mr. GS: Výlety do světa fantazie

[Tisková zpráva] Prvním hostem dalšího premiérového dílu populární talk show Mr. GS, jenž přijal pozvání Michala Suchánka a Richarda Genzera na jeviště pražského Divadla Metro, bude známý jazzový zpěvák a hudebník Láďa Kerndl. Zavzpomíná na téměř čtvrt století života, které strávil na zaoceánské lodi. Kam ho zavedla jeho první štace? Je možné zvyknout si na mořskou nemoc? Která národnost byla v posádce zastoupena nejvíc a jaká práce byla nejvýnosnější? Kam chodil na rande? A jak to bylo tenkrát, když ztroskotal na Špicberkách?

Sdílet

Druhým hostem oblíbených bavičů se tentokrát stane pán robotů Stanley Povoda, který pod heslem „nic není nemožné“ konstruuje stovky robotů všech tvarů, velikostí a funkcí – od dolévání drinků přes zapalování cigaret a zvedání sukní až po hledání podmořských pokladů. Proč to vlastně dělá? Jaké má vzdělání a v kolika letech postavil svého prvního robota? Co všechno dokážou tři roboti, které představí divákům? A dokážou se s nimi domluvit i baviči Richard Genzer a Michal Suchánek?
Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 14. března 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.