Hlavní navigace

Mr. GS: Výlety do světa fantazie

[Tisková zpráva] Prvním hostem dalšího premiérového dílu populární talk show Mr. GS, jenž přijal pozvání Michala Suchánka a Richarda Genzera na jeviště pražského Divadla Metro, bude známý jazzový zpěvák a hudebník Láďa Kerndl. Zavzpomíná na téměř čtvrt století života, které strávil na zaoceánské lodi. Kam ho zavedla jeho první štace? Je možné zvyknout si na mořskou nemoc? Která národnost byla v posádce zastoupena nejvíc a jaká práce byla nejvýnosnější? Kam chodil na rande? A jak to bylo tenkrát, když ztroskotal na Špicberkách?

Doba čtení: 1 minuta

Druhým hostem oblíbených bavičů se tentokrát stane pán robotů Stanley Povoda, který pod heslem „nic není nemožné“ konstruuje stovky robotů všech tvarů, velikostí a funkcí – od dolévání drinků přes zapalování cigaret a zvedání sukní až po hledání podmořských pokladů. Proč to vlastně dělá? Jaké má vzdělání a v kolika letech postavil svého prvního robota? Co všechno dokážou tři roboti, které představí divákům? A dokážou se s nimi domluvit i baviči Richard Genzer a Michal Suchánek?
Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 14. března 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.