Hlavní navigace

Mr. GS: Vzhůru na vlny!

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu úspěšné talk show televize Nova Mr. GS bude prvním hostem bavičů Richarda Genzera a Michala Suchánka hlavní hygienik České republiky MUDr. Michael Vít, který vezme s sebou na jeviště pražského Divadla Metro i svého maskota. Prozradí nám, co je náplní jeho práce a co všechno se u nás nesmí. Které hračky jsou na našem trhu nejproblematičtější? Jak žije naše ikona čistoty, pořádku a nezávadnosti? Na co všechno existují normy? Co máme dělat pro své zdraví? A jaké komické situace mohou taky nastat na hygienické stanici?

Sdílet

Poté pozvou protagonisté pořadu na scénu dvojnásobnou mistryni ČR a SR v surfingu Terezu Olivovou. Dozvíme se od ní, kde se české mistrovství koná, když nemáme přímý přístup k oceánu, jak se k tomuto sportu dostala a jak probíhají surfařské kurzy. Zvládne Richard Genzer před objektivem, kamery, pod Tereziným vedením a s pomocí kolegy Michala Suchánka alespoň základy?

Další premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 20. června 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).