Hlavní navigace

Mr. GS : Z hospody až do Afriky

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS si Richard Genzer a Michal Suchánek podají Ivana Vodochodského. Herec, producent, autor a známá televizní kuchařská hvězda jim přinese na ochutnání vietnamské fermentované maso, tedy cosi jako uherák. Prozradí nám, v jakých oborech už podnikal a kolikrát prodělal. Jak probíhají přípravy jeho nové Školy vaření? Jak se pozná dobrá hospoda? A jak může našemu zdraví uškodit baklažán?

Sdílet

Druhým hostem bude tentokrát tanečnice Linda Fernandez Saez, která se věnuje africkým a moderním tancům. Proč se přihlásila do soutěže krásy? Kdy se znovu setkala se svým otcem? Jaké předpoklady pro tanec a jaké předměty musela zvládnout na taneční konzervatoři? Jak se jí líbilo v Africe? A zvládne základní pozici afrických tanců i Michal Suchánek?

To i mnoho dalších zajímavostí se dozvíme v dalším premiérovém dílu úspěšného pořadu Richarda Genzera a Michala Suchánka, který vysílá televize Nova ve čtvrtek 26. listopadu 2009 od 22.15 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).