Hlavní navigace

Mr. GS: Za hranice všedních dnů

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS přivítají protagonisté pořadu Richard Genzer a Michal Suchánek hokejového brankáře a mistra světa Milana Hniličku. Poté co pověsil hokej na hřebík, pracuje jako manažer a má prý nyní mnohem víc práce než dřív. Prozradí nám mimo jiné, jak se projevoval únavový syndrom, kvůli němuž musel s hokejem skončit, jaká zvířata mu v dětství dopřávali rodiče a jaká má doma dnes. Co skrývá v pracovní tašce? Jak se shánějí pro tým dobří hráči? K čemu by přirovnal ránu pukem? Jak bude Václavu Koptovi sedět jeho hokejová výstroj a jak zvládne Hniličkův rychlokurz pro brankáře?

Sdílet

Druhým hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude tentokrát Milan Hanousek z České kosmické kanceláře. Dozvíme se od něj, za kolik lze dnes cestovat do kosmu a jaké „výlety“ si našinec může dopřát. Na modelu předvede, jak vypadá současná kosmická raketa. Kolik členů posádky se do ní vejde a jak je to s hygienou? Proč kosmonauti startují vleže? Jak velkou stálou posádku má vesmírná stanice? Praktikuje se v kosmu i sex? A co by vzkázal mimozemšťanům? Na závěr opět zahraje divákům skupina Rotor Čáslav ve složení Genzer-Suchánek-Kopta.

Nový díl talk show Mr. GS vysílá televize Nova v pondělí 25. října 2010 ve 21.25 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.