Hlavní navigace

Mr. GS zjišťuje, jak se má rockový důchodce

[Tisková zpráva] Prvního hosta populární talk show Mr. GS přivítají tentokrát Michal Suchánek, Richard Genzer a Václav Kopta slavným hitem skupiny Olympic Jasná zpráva. Život nestárnoucího rockera Petra Jandy totiž zasáhla mimořádná událost – po padesáti letech přestal kouřit. Proč? A jak to dokázal? Mimo jiné nám prozradí, kolik za rok odehraje koncertů a jestli vyjde s důchodem. Kdy se měl naposledy špatně? Jak často cvičí na kytaru a jaké radosti mu přináší život na vesnici?

Sdílet

Na jeviště pražského Divadla Metro dorazí i poutník Petr „Hroch“ Binder. Prozradí nám, jak přišel ke své přezdívce. Jak dlouho mu trvalo, než došel pěšky až do Vatikánu, a proč tuto cestu podnikl? Jaká úskalí přitom musel překonat, kolik kilo map s sebou nesl a co ho na papeži zajímalo nejvíc? A kam se chystá příští rok? Na závěr si pánové Suchánek a Genzer pro nás připraví společenskou hru, kterou nikdo z nás zaručeně ještě nikdy nehrál.

Premiérový díl populární talk show Mr. GS vysílá televize Nova ve čtvrtek 22. října 2009 od 22.15 hodin. Další zajímavosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.