Hlavní navigace

Mr. GS zjišťuje, jak se pečou brusle

[Tisková zpráva] Prvním hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude tento týden mistr Evropy v krasobruslení Tomáš Verner, na kterém protagonisté pořadu Mr. GS Richard Genzer a Michal Suchánek nenechají ani nit suchou. Opravdu musel sportovním výkonům obětovat dětství? Měl čas věnovat se i jiným sportům? Je krasobruslení sport, nebo umění? Co dnes stojí závodní boty s bruslemi a proč se před použitím pečou v horkovzdušné troubě? A stihne během vystoupení ještě balit holky z hlediště?

Sdílet

Druhý host, kapelník skupiny Pájky Pájk Martin Kumžák, známý špičkovým doprovodem řady úspěšných televizních přímých přenosů, od SuperStar přes X-Faktor až po Bailando. Prozradí nám, jak se probojoval na českou hudební scénu, jak velký orchestr dirigoval, podle čeho jsou muzikanti rozsazeni na pódiu a jestli bývá při přímých přenosech nervózní. Na závěr převezme moderátorské žezlo Václav Kopta a předvede nám s členy kapely Pájky Pájk, jak má vypadat správná talk show.

Premiérový díl populární talk show Mr. GS vysílá televize Nova ve čtvrtek 15. října 2009 od 22.15 hodin. Další zajímavosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.