Hlavní navigace

Mr. GS zjišťují, zda se dá chlap převychovat

[Tisková zpráva] Protagonisté pořadu Mr. GS Richard Genzer a Michal Suchánek přivítají tento týden ve své úspěšné talk show známého imitátora Václava Faltuse, jenž umí napodobit hlas zhruba 250 známých osobností. Mimo jiné nám prozradí, že se vyučil stejně jako Karel Gott elektromechanikem, a pak ještě vystudoval večerní školu. I když vůbec není technický typ, dokáže napodobit zvuk i některých strojů. Víte, jak například zní starý fekální vůz? K čemu může být imitování dobré? Proč nejradši cestuje vlakem? Nepotýká se náhodou se schizofrenií? A je vůbec možné skočit mu do řeči?

Sdílet

Druhým hostem na pódiu pražského divadla Metro bude tentokrát úspěšná autorka románů pro ženy, které si rádi přečtou i muži, brněnská spisovatelka Simona Monyová. Dozvíme se od ní, pokolikáté je vdaná a kolik má kolem sebe mužů. O čem jsou její knihy? Co pro ni znamená utrhnout se ze řetězu a co obnovit vozový park? Je možné přátelství mezi mužem a ženou? A je vůbec možná převýchova chlapa? Na závěr už tradičně zahraje skupina Rotor Čáslav, trio Richard Genzer – Michal Suchánek – Václav Kopta nám tentokrát dopřeje pořádnou dávku nesmrtelného rock’n‘rollu.

Nový díl populární talk show Mr. GS vysílá televize Nova ve středu 16. září 2009 od 22.20 hodin. Další zajímavosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).