Hlavní navigace

Mrazivé jižní Čechy zahřeje hudební kampaň

[Tisková zpráva] Novou propagační kampaň zahajuje v těchto dnech Český rozhlas České Budějovice. Na billboardových plochách se jihočeská veřejnost setká se sloganem Rádio Vašeho kraje spojeného s hudebními interprety jakými jsou Pavel Bobek, Marie Rottrová, Jitka Zelenková, Pavel Lohonka Žalman, Marta Kubišová, Milan Drobný a Pavlína Jíšová.

Sdílet

„Pod titulem Vlídné písničkové vzpomínání chceme veřejnosti připomenout hudbu, kterou hrajeme. Ve vysílání posluchačům nabízíme kromě nejposlouchanější dechovky i známé, ale mnohdy zapomenuté české evergreeny, právě na ty je kampaň zaměřena,“ řekl manažer marketingu a PR Českého rozhlasu České Budějovice Tomáš Kollarczyk. Stanice současně připravuje inzertní podporu kampaně a ve vysílání řadu hudebních soutěží a jiných hudebních překvapení.

Český rozhlas České Budějovice je jihočeskou veřejnoprávní stanicí s cílovou skupinou 40+ (více informací na www.rozhlas.cz/cb).

Český rozhlas České Budějovice je nejposlouchanějším rádiem v Jihočeském kraji. Vysílání denně poslouchá 95.000 Jihočechů ve věku 12 – 79 let, podíl na trhu dosahuje 20,3 % *.