Hlavní navigace

Mrtvoly u diváků zabodovaly!

[Tisková zpráva] Nový pořad Televize Prima O mé rodině a jiných mrtvolách zaznamenal svůj úspěšný start. V cílové skupině D15+ si první díl nenechalo ujít 763 tis. diváků při share 21,93 %.

Sdílet

Originální scénář z pera Haliny Pawlowské je prošpikován jejím osobitým humorem a pohledem na svět a zejména na vztahy uvnitř rodiny. Smích pak vnáší do seriálu zejména soužití několika generací pod jednou střechou, přičemž každá z postav je navíc velmi výraznou osobností. Jejich vzájemné střety tak i v běžném životě vytvářejí mnoho vtipných situací, které skvělými výkony ještě podtrhují výborné herečky a herci v hlavních i epizodních rolích.

Nezklamal ani rodinný seriál Cesty domů. Při share 23,87 % v cílové skupině D15+ jej sledovalo 1 006 tis. diváků. Velmi dobrou sledovanost mělo také podvečerní Prostřeno! Kulinářskou show sledovalo 952 tis. diváků při share 36,48 %. Pondělní večer byl opět velmi úspěšným a Televize Prima tak dosáhla nejvyššího celodenního podílu na trhu za pondělky od začátku roku – 22,31 % v cílové skupině D15+.