Hlavní navigace

Microsoft udělil Sunnysoftu titul Gold Certified Partner

[Tisková zpráva] Spolupráce s Microsoftem umožňuje Sunnysoftu přinášet zákazníkům významné inovace a využívat zdroje Microsoftu.

Sdílet

Praha 22. dubna 2009 – Společnost Sunnysoft s.r.o., specialista na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů, obhájila statut Gold Certified Partner poskytovaný společností Microsoft. Tento statut získal Sunnysoft v oblasti ISV Software solutions a Mobility solutions. Díky ocenění titulem bude moci Sunnysoft nabídnout zákazníkům ještě lepší kvalitu služeb. Certifikovaný partner Microsoftu má například přístup do znalostní databáze Partner Knowledge Base a k řadě dalším zdrojům, které umožní lépe řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

„Získat ocenění Microsoft Gold Certified Partner a zároveň jej obhájit se v Česku doposud podařilo jen několika společnostem,“ říká Martin Strouhal, jednatel společnosti Sunnysoft. „Zejména proto si partnerství, které představuje pro jeho držitele známku nejvyšší úrovně odborných znalostí s technologiemi Microsoftu, velmi vážíme," dodává Strouhal.

Certifikaci Microsoft Gold Certified Partner získal Sunnysoft již podruhé. Společnost označená jako Microsoft Gold Certified Partner je zárukou profesionality služeb nejvyšší úrovně. Firmy s tímto titulem splňují daná kritéria a jsou schopny plně uspokojit požadavky zákazníků. Gold Certified společnosti musí mimo jiné zaměstnávat odborníky certifikované na Microsoft technologii (Microsoft Certified Professional) a prokázat ještě před vstupem do programu Microsoft Certified Partner svoji odbornost v úspěšně realizovaných projektech.

O titulu Microsoft Gold Certified Partner
Titul Gold je v rámci programu Certified Partner společnosti Microsoft nejvyšším titulem. Uděluje se partnerům poskytujícím služby a řešení na platformách společnosti Microsoft v devíti kategoriích. Certifikovaný partner získá přístup k prvotřídnímu obsahu webu partnerského programu společnosti Microsoft. Dostane informace potřebné pro plánování podnikání, rozvoj a udržení odbornosti, marketing a poskytování podpory a služeb. Partnerům na úrovni Certified Partner je přístupná široká nabídka zdrojů, nástrojů a obsahu, která jim pomáhá ve všech fázích obchodního cyklu.

O Sunnysoft s.r.o.
Sunnysoft s.r.o. poskytuje firmám, společnostem i jednotlivcům komplexní podporu jejich rozvoje za pomoci mobilních technologií. Naše řešení a aplikace dokáží ušetřit mnoho energie a prostředků a umožňují snadno a v krátkém čase zefektivnit většinu procesů jak v malých firmách, tak i ve velkých společnostech. Zvláště v posledních letech prochází Sunnysoft expanzním vývojem. Od roku 2003 se počet našich zaměstnanců zdvojnásobil a meziroční růst obratu společnosti byl téměř 30 %. V loňském roce jsme otevřeli další specializovanou prodejnu v Brně. Od roku 2000 se těžiště společnosti ustálilo na třech hlavních divizích – Mobilní řešení, Vývoj programů pro koncové uživatele a maloobchodní prodej mobilních zařízení. Sunnysoft v roce 2008 podruhé obhájil certifikaci Microsoft Gold Certified Partner. Více o společnosti najdete na stránkách http://www.sun­nysoft.cz.

O Microsoft Corporation
Microsoft Corporation je největší softwarovou firmou na světě a nabízí širokou škálu programového vybavení, které je ve světě používáno. Více o společnosti najdete na http://www.mi­crosoft.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).