Hlavní navigace

MSI FX700 s reproduktory Dynaudio Stylový multimediální výkon

[Tisková zpráva] MSI přichází hrdě na scénu s novým 17” modelem FX700 z luxusní série F. Novinka FX700 v sobě snoubí oslňující multimediální výkon a exkluzivní design. FX700 na první pohled upoutá texturovaným povrchem odolným proti otiskům a systémem ozvučení od věhlasné společnosti Dynaudio v kombinaci s certifikací THX TruStudio Pro. FX700 potěší každého, kdo touží po dokonalém zvukovém zážitku. Výkonný procesor Intel Core i5 společně s vynikajícím 16:9 LED displejem a technologií Cinema Pro nabídne ten nejlepší multimediální zážitek mezi dnešními notebooky.

Sdílet

Vytříbený styl
Originální texturovaný design uhlově černého FX700 je odolný proti poškrábání a ulpívání otisků prstů. Díky tomu bude váš notebook vypadat stále skvěle. Jedinečný vzhled navíc doplňují chromové prvky v oblasti reproduktorů a funkčních kláves. Model MSI FX700 svým elegantním designem jen podtrhuje celkový oslňující první dojem.

Unikátní technologie MSI Turbo Drive Engine (TDE)MSI FX700 se chlubí nejen luxusním zevnějškem, ale nabízí také úžasný multimediální zážitek. Mobilní procesory Intel Core i5 jsou pověstné nízkými energetickými nároky, ale zároveň se na ně můžete spolehnout v případě, že potřebujete vysoký výkon. Při práci v náročných aplikacích stačí pouhým stisknutím tlačítka aktivovat jedinečnou MSI technologii TDE, která okamžitě zvýší výkon procesoru

Nekonečný multimediální zážitek
MSI ve spolupráci s přední firmou zabývající se návrhem ozvučení, společností Dynaudio, připravila pro uživatele ty nejlepší zvukové zážitky. Zvuk FX700 je výsledkem nesčetných studií a výpočtů. Certifikát THX TruStudio PRO současně zajišťuje nejbohatší prostorový zvuk ve filmech a hrách. Ozvučení FX700 vám zprostředkuje zvukové podání v takové kvalitě, v jaké je tvůrci filmů a hudby tvořili a zamýšleli.

Skvělý grafický výkon díky technologii NVIDIA Optimus
Technologie MSI GPU Boost společně s NVIDIA Optimus se postarají o maximální flexibilitu v úspoře energie a současně o nejlepší grafický výkon. FX700 vám zajistí skvělý výkon a přitom dlouhou životnost baterie. Technologie GPU Boost přepne notebook na diskrétní grafiku NVIDIA GeForce GT425M s podporou DirectX 11 v případě potřeby vysokého grafického výkonu. Při snížení nároků naopak automaticky přepne na energeticky nenáročnou integrovanou grafiku.

USB 3.0 – extrémně rychlé přenosy dat
MSI FX700 je vybaven rychlým rozhraním USB 3.0, které nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0. Datově objemné soubory, jako například filmy a video ve vysokém rozlišení, můžete kopírovat a přenášet mnohem rychleji a snáze. Nyní se můžete věnovat zábavě bez zbytečného čekání a zdržování.

MSI FX700
Operační sytém: Originální Microsoft® Windows® 7 Home Premium 64 bit
Displej: 17,3” 16:9, 1920×1080, LED
Procesor: Intel® Core™ i5–460M
Čipová sada: Intel® H55M Express Grafická karta: NVIDIA GeForce GT 425M 1GB
Operační paměť: 4GB DDR3
Pevný disk: 640GB
Optická mechanika: DVD Super Multi
Vstupy a výstupy: HDMI out, VGA Out, 2× USB3.0, 2× USB2.0,
Bezdrátové připojení: 802.11 b/g/n  – Bluetooth 2.1
Čtečka karet: 5-v-1
LAN: 1000/100/10 Mb/s
Zvuk: 4 špičkové reproduktory Dynaudio
Webkamera: 1280 × 720 HD
Touchpad: Multi-Touch
Rozměry (mm): 417,8 × 269,3 × 33,5
Hmotnost (kg): 2,8 s baterií

Více informací o cenách a dostupnosti MSI produktů získáte u svého MSI partnera.

O společnosti MSI
MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu. Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.eu.

Společnost Mystar Computer BV (MSI Holandsko) byla založena v roce 1998. Naleznete ji v Sonu blízko Eidhovenu a spravuje celý marketing, obchod, logistiku a poprodejní servis zákazníků v celé Evropě.