Hlavní navigace

MSI GT663 – herní legenda s Dynaudio pokračuje: Dokonalé audio-vizuální zážitky

[Tisková zpráva] MSI, přední světový výrobce notebooků, představuje novinku – herní notebook GT663. Kombinace perfektního 15,6“ LED displeje, výkonné grafiky GTX460M s 1,5 GB paměti a prvotřídní zvukové kvality v podání špičkových reproduktorů Dynaudio a technologie DTS Surround Sensation UltraPC zaručuje ty nejlepší herní zážitky. Výkonný mobilní procesor Core i7 spolu s unikátní technologií MSI Turbo Drive Engine+ a až 12 GB RAM, o jejichž skvělé chlazení se za všech okolností postará technologie MSI Cooler Boost, jsou zárukou, že nikdy nepocítíte nedostatek výkonu.

Sdílet

Vysoké rozlišení a křišťálový obraz při hraní na GT663 se rozjasní i ty nejmenší detaily. Čistý a jasný 15,6“ displej s Full HD rozlišením, který skvěle zobrazí veškeré detaily vykreslené špičkovou herní grafikou GeForce GTX 460M s podporou DirectX11, dává soutěživým hráčům jasnou výhodu na bitevním poli. Skvělé zážitky ale nejsou omezeny jen na úchvatnou grafiku. Další realistické rozměry vizuálním vjemům dodává technologie NVIDIA PhysX technology, díky níž svět her získá zcela novou úroveň vzájemných fyzikálních interakcí objektů. Představte si tříštící se sklo nebo rozpadající se zdi tak, jak jste je nikdy před tím neviděli.

Nejvychytanější technologie ve vašich službách
Notebook GT663 je vybaven unikátní technologií MSI Double Turbo Drive Engine, která dokáže zvýšit výkon procesoru i grafické karty. Pro zapnutí funkce stačí pouhé jedno stisknutí tlačítka TDE+ a rychlost systému se okamžitě zvýší na maximum a vy tak budete mít v rukou absolutní výkon, kdykoliv si jen zamanete. MSI Cooler Boost je další úžasná technologie, kterou ovládáte pouhým tlačítkem. S její pomocí notebook GT663 využívá moderní možnosti řízení ventilátorů a komponenty budou maximálně chlazeny a vy nemusíte obětovat ani zlomek z výkonu počítače.

Excelentní zvuk
MSI GT663 je vybaven těmi nejlepšími reproduktory, s jakými se v noteboocích můžete setkat. Společnosti MSI a Dynaudio spolupracují, aby společně převedly nespočet výpočtů a mnohaměsíční designové studie a stanovily nejideálnější umístění reproduktorů. Vysoce kvalitní zvukový výstup je kombinován se špičkovým vstupem prostřednictvím technologie DTS Surround Sensation UltraPC.

USB 3.0 – extrémně rychlé přenosy dat
MSI GT663 je vybaven rychlým rozhraním USB 3.0, které nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0. Datově objemné soubory, jako například filmy a video ve vysokém rozlišení, můžete kopírovat a přenášet mnohem rychleji a snáze. Nyní se můžete věnovat zábavě bez zbytečného čekání a zdržování.

MSI GT663
Operační systém: Originální Microsoft® Windows® 7 Ultimate 64 bit
Displej: 15,6” 16:9, 1920 × 1080, Full-HD
Procesor: Intel® Core™ i7–720QM
Čipová sada: Intel® P55M Express
Grafická karta: NVIDIA® GeForce™ GTX460M 1,5 GB GDDR5
Operační paměť: 12 GB DDR3
Pevný disk: 2 × 500GB v poli Raid 0
Optická mechanika: Blu-ray Combo
Vstupy a výstupy: HDMI, VGA Out, 2× USB3.0, 2× USB2.0
Bezdrátové připojení: 802.11 b/g/n
Čtečka karet: 4-v-1
Zvuk: 7.1 reproduktory Dynaudio & DTS
Webkamera: HD webkamera (2 MPx s HD videem)
Rozměry (mm): 395 × 265 × 35–46
Hmotnost (kg): 3,5
Příslušenství: Herní batoh & myš + hra Assassins Creed II

Více informací o cenách a dostupnosti MSI produktů získáte u svého MSI partnera.

O společnosti MSI
MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu. Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.eu.