Hlavní navigace

MSI představuje grafickou kartu R5570-MD1G

[Tisková zpráva] Výkonná úzkoprofilová karta – ideální pro HTPC i hry

Sdílet

Společnost MSI, přední světový výrobce grafických karet, základních desek a notebooků, uvedla grafickou kartu R5570-MD1G. Díky promyšlenému designu má grafická karta velmi nízký profil a dokonale vyhovuje vzrůstající poptávce uživatelů po modelech vhodných ke stavbě domácích multimediálních počítačů (HTPC – Home Theatre PC). Hnacím motorem grafické karty je zdokonalený grafický čip ATI Radeon HD 5570 vyráběný 40nm technologií.

MSI R5570-MD1G zároveň plně podporuje DirectX 11, OpenCL, OpenGL 3.2 a 7.1kanálový bezztrátový prostorový zvuk Dolby 7.1. Grafika je vybavena 400 stream procesory, 128bitovou paměťovou sběrnicí a rychlými DDR3 pamětmi. Integrované HDMI rozhraní pak umožňuje přehrávat filmy v plném HD rozlišení. Díky kompaktním rozměrům je grafická karta MSI R5570-MD1G ideální volbou pro uživatele HTPC, kteří hledají nejlepší poměr ceny a výkonu.

Promyšlený design s nízkým profilem karty
Zcela nová grafická karta MSI R5570-MD1G se vyznačuje velmi nízkým profilem, díky čemuž je ideální pro použití v počítačích s limitovaným prostorem, jako jsou například domácí multimediální počítače – HTPC. Nízký profil karty zároveň přispívá k lepšímu odvodu produkovaného tepla a dovoluje lepší cirkulaci vzduchu uvnitř počítačové skříně. Díky kompaktním rozměrům je rovněž podstatně pohodlnější a jednodušší instalace karty.

Pevné kondenzátory
Grafická karta MSI R5570-MD1G má sice menší rozměry než většina běžných grafických karet, ale všechny použité komponenty jsou vysoce kvalitní. Karta je plně osazena pevnými kondenzátory, což maximálně prodlužuje její životnost a odolnost vůči vyšší teplotě. Díky tomu je karta a celý systém stabilnější a spolehlivější.

Ideální pro HTPC: DVI & HDMI výstup
Spolu se standardními výstupy D-Sub a DVI je grafická karta MSI R5570-MD1G vybavena i stále populárnějším rozhraním HDMI, které dokáže přenášet současně digitální obrazový i zvukový signál. Díky tomu odpadá potřeba použití dalších propojovacích kabelů a zařízení je možné připojit k různým A/V zařízením. Karta je navíc vybavena ještě jedinečným Dolby 7.1 bezztrátovým HD zvukovým výstupem, takže uživatelé mohou experimentovat a užívat si opravdu „živé“ zvukové efekty.

Nástroj pro přetaktování: MSI Afterburner
Grafická karta MSI R5570-MD1G plně podporuje unikátní nástroj MSI pro přetaktování – MSI Afterburner. Díky této aplikaci mohou uživatelé snadno přetaktovat a monitorovat klíčové hodnoty grafické karty jako jsou frekvence jádra a pamětí a jednotlivé teploty. Zcela jedinečnou funkcí je pak možnost měnit snadno i napětí grafického jádra a využít tak skutečný potenciál opravdu naplno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).