Hlavní navigace

MSI představuje Homeplug ePower 1000HD kit

[Tisková zpráva] Internet po drátě i bez drátů…

Sdílet

Oblíbená sada pro rozvod internetu po elektrickém vedení MSI Homeplug 200AV má nyní svého nástupce: MSI Homeplug ePower 1000HD. Tento set, který obsahuje dvě homeplug zařízení, dokáže přenášet internet po elektrické síti. Přenos netrpí ztrátami jako bezdrátové sítě a navíc nemusíte řešit spleť kabelů.

Rychle, ne však zběsile…
Zatímco většina podobných zařízení nabízí podobnou nevýraznou rychlost, MSI je znovu o kus napřed a vychází vstříc přáním zákazníků. Tento nový model je přinejmenším pětkrát rychlejší než většina konkurenčních zařízení. Více než 95% dostupných modelů dosahuje maximální přenosovou rychlost 200 Mb/s, zatímco MSI Homeplug 1000HD kit zvládne až ohromujících 1000 Mb/s! To je ideální rychlost pro streamování HD filmů, hraní on-line her nebo streamování živých přenosů.

A hlavně bezpečně
MSI Homeplug je už ze své podstaty bezpečné zařízení, jelikož data jsou přenášena po elektrické síti a nikoli vzduchem, díky čemuž je data velmi nesnadné odchytit. Pro zajištění maximálního soukromí ale MSI navíc přidalo možnost 128b AES šifrování pomocí stisknutí jediného tlačítka. Dokladem toho, že tento standard šifrování dat je dostatečně bezpečný a je téměř nemožné ho prolomit, je, že jej využívá i americká vláda.
Snadné použití MSI Homeplug 1000HD je nejen velmi bezpečné zařízení, ale navíc se neuvěřitelně snadno používá. Jednu „krabičku“ stačí zapojit do zásuvky poblíž routeru a druhou do zásuvky u zařízení, které potřebuje připojit do sítě. Zařízení propojte dodávanými síťovými kabely a vše bude fungovat. Není potřeba instalovat žádné ovladače a zařízení je zcela nezávislé na použitém operačním systému, takže je jedno, jestli používáte Windows, MAC nebo Linux. MSI Homeplug zkrátka funguje vždy.

Přenosová rychlost: až 1000 Mb/s
Dosah: až 200 metrů
Operační systém: Nezávislý na OS
Šifrování: 128b AES
Šifrovací tlačítko: Ano
Plug and Play: Ano
Rozměry (mm) 100 × 65 × 42
Hmotnost: 114 g
Příslušenství: 2 síťové kabely, vícejazyčná příručka

Více informací o cenách a dostupnosti MSI produktů získáte u svého MSI partnera.

O společnosti MSI
MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu. Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.eu.

Společnost Mystar Computer BV (MSI Holandsko) byla založena v roce 1998. Naleznete ji v Sonu blízko Eidhovenu a spravuje celý marketing, obchod, logistiku a poprodejní servis zákazníků v celé Evropě.