Hlavní navigace

MSI přichází s prodlouženou zárukou

[Tisková zpráva] Společnost MSI nově nabízí možnost rozšíření záruky notebooků na tři roky

Sdílet

Společnost MSI si zakládá na kvalitě svých výrobků a maximální spokojenosti zákazníků, naslouchá přáním trhu a své služby neustále zlepšuje. MSI nyní činí další krok, který toto vše potvrzuje, a nabízí možnost rozšíření záruky notebooků na tři roky.

Celý postup je velmi snadný. Zákazník si nově může u svého prodejce zakoupit tzv. Warranty Extension Card – prodlouženou záruku. Obdrží tak fyzické balení, uvnitř kterého nalezne písemné instrukce a pokyny, jak zaregistrovat notebook s tříletou zárukou. 

Proces a uplatnění prodloužené záruky MSI má následující podmínky: 
•prodloužená záruka platí pouze v zemi jejího zakoupení, záruka je mezi jednotlivými zeměmi nepřenosná
•rozšíření záruky lze aplikovat pouze na notebooky MSI a prodané se zárukou 24 měsíců
• prodlouženou záruku lze zakoupit do devadesáti dnů od zakoupení notebooku (rozhodující je datum prodeje notebooku koncovému zákazníkovi)
•prodlouženou záruku je nutné aktivovat nejpozději do třiceti dnů po jejím zakoupení.

Cena prodloužené záruky pro koncového zákazníka se bude pohybovat okolo 1 900 Kč včetně DPH, u jednotlivých prodejců se může mírně lišit.

MSI znovu potvrzuje, že si svých zákazníků cení a pečuje o ně. MSI dodává inovativní produkty nejvyšší kvality, zajišťuje spolehlivý a profesionální servis a staví na vstřícném přístupu k zákazníkům. Prodloužení záruky je tak dalším krokem ke zlepšení služeb, které u MSI získáte za nižší cenu než u konkurence.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).