Hlavní navigace

MSI uvádí na trh All-In-One počítač Wind Top AE2220 s 21,5” multidotykovým displejem

[Tisková zpráva] MSI uvádí svůj nejnovější model All-In-One počítače s multidotykovým displejem MSI Wind Top AE2220. Počítač na první pohled zaujme stylově čistým designem a nabízí veškeré výhody a pohodlí multidotykového ovládání.

Sdílet

Počítače kategorie All-In-One nyní s operačním systémem Windows 7 a jeho nativní podporou multidotykového ovládání nabízí dříve netušené možnosti a komfort obsluhy. Pro běžné ovládání počítače vám nyní budou stačit pouhé doteky a pohyby prstů. Díky přirozenějšímu ovládání nevznikají mezi uživatelem a zařízením nepříjemné bariéry a s MSI Wind Top AE2220 si budou snadno rozumnět opravdu všichni. Pro zajištění maximálního pohodlí je počítač dodáván se sadou bezdrátové klávesnice a myši a dálkovým ovladačem.

Multimediální zábava jako v kině
Díky rozměrnému 21,5” displeji míří MSI AE2220 především do oblasti domácí zábavy a interaktivních prezentací. Procesor Intel® Core 2 Duo/Pentium Dual Core ve spojení s grafikou NVIDIA ION snadno zvládne pokročilé 3D aplikace. MSI AE2220 je navíc vybaven širokoúhlým 16:9 displejem, podporuje plnohodnotné HD (1080p) zobrazení a současně v sobě integruje dva 5W reproduktory s věrnou reprodukcí zvuku. Díky VGA a HDMI vstupům MSI AE2220 slouží ideálně jako samostatný počítač, televize a širokoúhlá obrazovka pro herní, multimediální a prezentační zařízení. Díky reprezentativnímu a funkčnímu designu najde ideální uplatnění i jako prezentační centrum například ve zdravotnických zařízeních, v čekárnách, hotelových recepcích, jako samoobslužné informační kiosky nebo například ve školních učebnách.

Exkluzivní multidotykové grafické rozhraní
Multidotykový MSI AE2220 se hrdě řadí mezi první modely dodávané spolu s novým operačním systémem Microsoft Windows 7. Multidotykové rozhraní umožňuje kompletní ovládání systému pomocí pouhých doteků a pohybů prstů na obrazovce. MSI AE2220 je vybaven jedinečným grafickým rozhraním přímo od MSI. Uživatelé mohou snadno spustit internetový prohlížeč, nástroje pro okamžitou komunikaci, VOIP programy, přehrávat hudbu nebo procházet fotoalba pouhým jediným dotykem.

Tichý a úsporný
Stejně jako ostatní produkty MSI z řady Wind Top, i MSI AE2220 čerpá ze zkušeností konceptu MSI „efektivního designu“, který je zaměřen na snížení spotřeby elektrické energie. Počítač používá výkonné a energeticky úsporné procesory Intel® Core 2 Duo/Pentium Dual Core a je certifikován organizací LOHAS, která podporuje zdravý a trvale udržitelný život.

O společnosti MSI
MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu. Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.eu.