Hlavní navigace

MSN.ATLAS.CZ přichází s rozšířením služby MujObchod 2.0

[Tisková zpráva]

Sdílet

MSN.ATLAS.CZ přichází s rozšířením služby MujObchod 2.0

Tisková zpráva, Praha, 15. listopadu 2000

Aplikace MujObchod verze 2.0 je v současnosti nejpoužívanější e-commerce produkt na českém Internetu, který umožňuje založení a provozování elektronického obchodu. Novou nabídkou je možnost vytvoření obchodu obsahujícího neomezené množství položek zboží v katalogu a zároveň obchod vést na vlastní doméně.

Aplikace MujObchod verze 2.0 je k dispozici na adrese http://mujobchod­.atlas.cz. Zde je možno si zřídit a provozovat zcela bez nákladů a programátorských znalostí vlastní elektronický obchod. Za deset měsíců provozu této služby bylo zaregistrováno přes tři a půl tisíce obchodů, z čehož více než 1800 je otevřených a plně funkčních. Nově je nabídnuta placená verze služby, která rozšiřuje možnosti používání služby MujObchod.

Tato placená verze je určena pro větší firmy a podniky, které chtějí provozovat systém MujObchod na své doméně a s neomezeným počtem položek. Cena za placenou verzi služby je 490,– Kč měsíčně včetně hostingu a nonstop podpory.

Michal Švalb, Product Manager společnosti ATLAS.CZ, dodává: „Jsme rádi, že se systém MujObchod stal nejpopulárnější e-commerce aplikací v ČR a usilovně pracujeme na jejím dalším vývoji a integraci do mnoha účetních a ekonomických systémů. MujObchod se tak stane alternativou drahých zahraničních řešení jak cenou, tak i jednoduchostí obsluhy.“

Systém MujObchod byl vybudován na technologii firmy ecommerce.cz, a.s.

ATLAS.CZ, a.s. je česká akciová společnost provozující přední internetový portál MSN.ATLAS.CZ (http://msn.a­tlas.cz). Cílem je poskytovat všem uživatelům internetu rychlé, profesionální a spolehlivé portálové služby v plné šíři a tím jim umožnit snadnou orientaci v internetu. Portál = umělecky ztvárněný vchod, brána (architekt.), v internetové terminologii vstupní bod do Internetu, poskytující kromě jiného zpravodajství, vyhledávání, personalizaci, freemail, freewebhosting a obchodování.

ecommerce, a.s. (http://www.e­commerce.cz) je mladá česká společnost zaměřená na vývoj internetových aplikací a vytváření WWW prezentací. Stěžejní produktovou osu společnosti tvoří právě software určený pro elektronické obchodování v prostředí internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).