Hlavní navigace

MTV BACKSTAGE LIVE odstartoval!

[Tisková zpráva] V pondělí 11. dubna 2011 proběhlo premiérové vysílání MTV BACKSTAGE LIVE! Moderátoři MTV Hanka Zajíčková a Dominik Turza provedli televizní diváky zákulisím pěvecké show Česko Slovenská SuperStar. Výherci vstupu do MTV V.I.P zóny si navíc užili nedělní i pondělní přenos s exkluzivním výhledem na finálovou scénu!

Sdílet

Praha, 12. dubna 2011 – Bezprostřední dojmy, emoce, nejžhavější drby přímo ze zákulisí živých finálových show Česko Slovenské SuperStar a drsná slova Patrika „Rytmuse“ Vrbovského – to vše viděli diváci hudebního kanálu MTV v pondělí 11. dubna 2011 v premiérovém vysílání MTV Backstage LIVE po skončení vyřazovacího kola SuperStar! Na první Backstage Live z tohoto pondělí se můžete podívat ve videoarchivu VOYO.

Dvě desítky šťastlivců si také užily první finálový přenos v luxusní MTV V.I.P zóně, kde měly zajištěn exkluzivní výhled, občerstvení i možnost podívat se do zákulisí SuperStar a setkat se s finalisty. Na to, jak si to výherci užili, se můžete podívat v přiložených fotografiích.

A navíc, soutěž o místa v MTV V.I.P zóně pokračuje! Stačí natočit vlastní originální video, které by mohlo zaujmout naši porotu, a uploadovat ho na stránkách mtv.nova.cz/vi­deodotaz. MTV vybere každý týden nejlepší nahrávky, jejíž autoři se pak s přáteli můžou těšit na parádní jízdu v MTV V.I.P zóně!

Před přenosem budou všichni moci nahlédnout do zákulisí a setkat se s účastníky Česko Slovenské SuperStar naživo! U všeho samozřejmě nebude chybět dvojice moderátorů MTV Backstage LIVE Hanka Zajíčková a Dominik Turza.

Druhé finále SuperStar nás čeká 17. dubna 2011 a s ním i po pondělním vyřazování další přímý přenos MTV Backstage! Velkolepé grandfinále, ze kterého vzejde nová Česko Slovenská SuperStar, proběhne 5. června 2011.

MTV Backstage LIVE sledujte každé pondělí od 21:20 na MTV!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).