Hlavní navigace

Česko-slovenská verze kanálu MTV chystá exkluzivní sérii premiér hvězdných klipů!

[Tisková zpráva] Hned tři exkluzivní klipové premiéry českých hudebních hvězd chystá ve svém vysílání česko-slovenská verze stanice MTV. Jako první podzimní novinku diváci uvidí pilotní klip DJ Wiche a Nironica s názvem Finger. Stanice ho uvede v úterý 27. září 2011 v 8 hodin.

Sdílet

Praha, 26. září 2011 – Podzim plný exkluzivních premiér videoklipů populárních hudebníků chystá česko–slovenská verze kanálu MTV. Jeho prostřednictvím představí jako první svůj pilotní klip k novému albu Nomad 2 DJ Wich a Nironic. Novinka s názvem Finger bude mít na hudební stanici premiéru 27. září 2011. Klip bude první den vysílán od 8:00 každou hodinu a fanoušci ho mohou sledovat i na portálech mtv.cz a facebook.com/ mtvoficialni.

Nomad 2 má všechny předpoklady stát se jedním z nejlepších a nejvýraznějších alb roku. K úspěchu jeho pilotního klipu Finger velkou mírou dopomohl i mladý český režisér Tomáš Vorel, pod jehož vedením nejnovější počin DJ Wiche a Nironica vznikl a dosáhl filmových kvalit.

Stanice exkluzivně představí 6. října 2011 také novinku skupiny Charlie Straight s názvem Coco. První klip k singlu z chystaného druhého alba kapely se točil v Třinci a částečně přímo v městské dominantě, areálu Třineckých železáren. Svou premiéru bude mít na česko-slovenské verzi MTV také společný hudební počin Bena Christovaa a Moniky Bagárové s názvem Chci, který diváci budou moci vidět 11. října 2011.