Hlavní navigace

Historicky první vyhlášení MTV EMAs 2010 v kategorii česko-slovenských interpretů proběhne již příští týden

[Tisková zpráva] Kdo z pětice nominovaných interpretů v regionálním kole MTV EMAs 2010 letos poprvé získá cenu v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT, se dozvíme již 14. října 2010 na velkolepé párty v pražském klubu SaSaZu, kde bude vítěz slavnostně vyhlášen. O cenu MTV EMAs 2010 bojují Aneta Langerová, Ewa Farna, Charlie Straight, Rytmus a Marek Ztracený, kteří v rámci večera také živě vystoupí.

Sdílet

Praha, 8. října 2010 – Historický okamžik je tady! Již za několik dní proběhne první vyhlášení MTV EMAs (European Music Awards) v nové kategorii česko-slovenských umělců. Až do čtvrtka 14. října 2010 ještě stále mohou diváci hlasovat pro svého oblíbeného interpreta prostřednictvím stránek http://ema.mtv.cz a rozhodnout tak, který z pěti nominovaných českých a slovenských umělců získá historicky první cenu MTV EMAs 2010 v kategorii BEST CZECH/SLOVAK. Nominována byla pětice nejhranějších interpretů na česko-slovenské mutaci stanice MTV: Aneta Langerová, Ewa Farna, Charlie Straight, Rytmus a Marek Ztracený.

Všichni nominovaní umělci zahrají živě v rámci velkolepé párty MTV, na jejímž závěru bude vítěz vyhlášen. Večerem v SaSaZu budou provázet moderátoři MTV Hanka Zajíčková a Dominik Turza. Kromě živých vystoupení nominované pětice bude pro návštěvníky akce připravena MTV afterparty se speciální DJ show, kterou si Dominik Turza, vystupující jako DJ Rockstar, připravil s bubeníkem Oliverem Lipenským.

Vstupenky na tento večer jsou stále k zakoupení v předprodejní síti TICKETPRO za 240 korun pro nejrychlejší zájemce. V prodeji je i omezený počet VIP vstupenek za 1600 korun. Ceny jsou uvedeny bez poplatku. Jeden z návštěvníku s platnou vstupenkou si odnese z předávání cen také zajímavý a hodnotný dárek.

Vítěz v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT, kterého budeme znát už příští čtvrtek, bude mít šanci zabojovat i v celoevropské kategorii MTV EMAs Best European Act, jejíž vyhlášení bude na internetu v den sedmnáctého předávání MTV EMAs v Madridu. Přímý přenos s českým komentářem odvysílá i lokální verze MTV v neděli 7. listopadu 2010 od 21 hodin. Večerem, nabitým vystoupeními známých hudebních hvězd, jako je rocková kapela Kings of Leon, zpěvačka Ke$ha, Kid Rock nebo zpěvačka Katy Perry a kapela Linkin Park, bude provázet hollywoodská herečka Eva Longoria, známá především z úspěšného seriálu Zoufalé manželky.

Více informací sledujte na www.mtv.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).