Hlavní navigace

MTV odvysílá jako první nový klip Charlie Straight

[Tisková zpráva] Nový klip ke skladbě „Upside Down“ kapely Charlie Straight, trojnásobných vítězů cen Anděl 2009, budou moci vidět diváci MTV v ČR a na Slovensku v exkluzivní televizní premiéře. MTV klip poprvé odvysílá v úterý 14. září v 17.40 hodin.

Sdílet

Praha 10. září 2010 – Po trojnásobném úspěchu na hudebních cenách Anděl 2009 pouští kapela Charlie Straight do světa skladbu „Upside Down“. Ta je v pořadí třetím singlem z ocěněného debutového alba „She‘s a Good Swimmer“ a klip k němu uvidí diváci MTV v exkluzivní premiéře už v úterý 14. září v pořadu This Is The New Sh*t, který začíná jako vždy v 17.40 hodin. O den později bude klip k vidění i na internetových stránkách www.mtv.cz.

Pod námětem, scénářem a režií klipu je podepsána dvojice Jiří Andrle a Ondřej Urbanec. „Chtěli jsme udělat video, kde nás fanoušci konečně uvidí, použít přitom trampolínu a stříkající vodu ve zpomalených záběrech pozpátku. Taky jsme v klipu chtěli mít hezké holky,“ říká s úsměvem Albert Černý, zpěvák a frontman Charlie Straight.

MTV v poslední době exkluzivně odvysílala premiéry klipů Linkin Park, Gorillaz, Muse, Green Day, Bena Cristovao, Rytmuse nebo Lady Gaga.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).