Hlavní navigace

MTV přináší exkluzivně klip Bena Cristovao

[Tisková zpráva] MTV představí v exkluzivní premiéře klip Bena Cristovao s názvem Give Me Some More. Úplně poprvé bude klip odvysílán v pátek 25. června v 17.40. Diváci pak budou moci klip shlédnout také na internetových stránkách www.mtv.cz.

Sdílet

Praha 24. června 2010 – Ben Cristovao je známý jako úspěšný účastník společného projektu TV Nova a Markíza Česko Slovenská Superstar a lamač dívčích srdcí, který na sebe upozornil také jako výborný tanečník. Již koncem června vyjde jeho debutové album „Definitely Different“, které Ben natáčel v Torontu a první ochutnávku v podobě klipu „Give Me Some More“ uvidí diváci MTV v exkluzivní premiéře.

Klip režíroval Kryštof Michal (Support Lesbiens), choreografii měl na starost brazilský choreograf Nobru Xstyle a produkci zajišťoval další známý choreograf a tanečník Yemi A.D. V klipu se objeví také topmodelka Anna Kalina.

„Mám velkou radost, že jsem na desce mohl spolupracovat se skutečnými profesionály ve svém oboru. S výsledkem jsem moc spokojen a doufám, že spokojeni budou i moji fanoušci,“ komentuje Ben svůj první počin.

Více informací na www.mtv.cz