Hlavní navigace

MTV přinese exkluzivně hudební videoklip Tanečnice od Moniky Bagárové

[Tisková zpráva] V pondělí 28. února přinese MTV exkluzivně nový hudební videoklip Tanečnice od Moniky Bagárové. Až do 7. března bude možno videoklip zhlédnout pouze na MTV a na webu www.mtv.cz. Jedná se o další úspěch mladé zpěvačky, která odstartovala svou kariéru účastí v talentové show Česko Slovenská SuperStar.

Sdílet

Praha 25. února 2011 – V pondělí 28. února odstartuje Monika představování svého nového videoklipu ve Snídani s Novou, kde Monika živě novou píseň zazpívá, uvede videoklip a popovídá si s moderátory o nové desce. V týdnu od 14. března přinese kanál MTV svým divákům prostřednictvím pořadu Backstage dokument, jak se celý videoklip natáčel (tzv. making of). A vše vyvrcholí 23. března na křtu nové desky, kde budou kromě Moniky přítomni její kolegové ze SuperStar včetně Bena Cristovaa, Denise Lacha a dalších. A MTV u toho nemůže chybět!

Malou ochutnávku klipu v podobě fotografií z natáčení můžeme vidět už nyní na Facebooku MTV – http://www.fa­cebook.com/mtvo­ficialni.

Exkluzivní premiérový program na MTV tím ale nekončí. Příští týden vydává hudební videoklip Lady Gaga ke své písni Born this way, a MTV bude samozřejmě první, kdo ho svým divákům přinese.

A na webu www.mtv.cz se o víkendu mimo jiné objeví i nové díly MTV Backstage z natáčení s DJ Tiesto, Anastaciou či Rytmusem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).