Hlavní navigace

MTV Star mejdan přilákal i bývalé Superstars

[Tisková zpráva] Pondělní MTV Star mejdan si nenechala ujít řada hvězd hudební branže České i Slovenské republiky. Kromě zpěváků, zpěvaček a kapel přišli i finalisté předchozích řad pěvecké soutěže SuperStar.

Sdílet

Praha 16. února 2011 – MTV Star mejdan, který proběhl v pražském klubu v Dlouhé ulici si nenechalo ujít mnoho hvězd české i slovenské hudební scény a také bývalí účastníci soutěže SuperStar. Ti všichni se sešli na skvělém mejdanu, na kterém nemohli chybět např. členové kapely Charlie Straight, kteří kromě cen Anděl 2010 loni vyhráli i české MTV EMAs, oblíbená kapela Clou, bavit se přišli také Eddie Stoilow, Toxique, kontroverzní PSH, pěvecká legenda David Koller, zpěvačka Ewa Farna, Victoria, Marek Ztracený, Xindl X, Olga Lounová, Gipsy.cz, Vlasta Horváth, Monika Bagárová, Ben Cristovao, Sámer Issa, Jan Bendig a mnoho dalších.

Moderátorská dvojice zbrusu nového pořadu Backstage, která byla zároveň moderátorskou dvojicí MTV Star mejdanu, Hanka Zajíčková a Dominik Turza hned v úvodu večera symbolicky odstartovali druhou řadu úspěšného pěveckého projektu Česko Slovenská SuperStar, který od neděle 20. února poběží na obrazovkách TV Nova a TV Markíza. Navázali tak na tradici, kdy v rámci tematického večera první řady Česko Slovenské SuperStar byla odstartována československá verze celosvětového kanálu MTV.

Na mejdanu nechyběla ani hvězdná porota letošní řady SuperStar a moderátorské duo Leoš Mareš a Tina. Večer zpříjemnil svým pěveckým vystoupením Martin Chodúr, hip-hoppeři pod vedením nejuznávanějšího slovenského hip-hop tanečníka Laci Strika a jako lahůdka na závěr vystoupili k potěšení všech Rytmus a Tina.

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova