Hlavní navigace

Mujblog.cz dává slovo uživatelům

[Tisková zpráva] (Praha, 25. března 2008) Atlas.cz vytvořil novou blogovací platformu Mujblog.cz, která poskytuje uživatelům šanci zapojit se do dění na Atlasu a přímo tak ovlivňovat konečnou podobu portálu. Blogy jsou totiž tematicky propojeny s jednotlivými obsahovými službami a úspěšní blogeři dostanou možnost oslovit tisíce čtenářů.

Sdílet

Novou službou Mujblog.cz Atlas poskytuje uživatelům jednotnou platformu, pomocí které mohou prezentovat své názory, komunikovat s ostatními anebo si vést osobní internetový deník. Příspěvky blogujících autorů ze serveru Mujblog.cz proudí přímo do jednotlivých obsahových služeb portálu Atlas. Již v tuto chvíli se objevují v bulvárním magazínu Pikant.cz, na serveru pro rodiče Spunt.cz a na stránkách Zena.Atlas.cz. V brzké době se blogeři objeví také na cestovatelském serveru Cestování.Atlas.cz, v lifestylových magazínech Filmpub.cz a Live.Atlas.cz nebo na stránkách věnovaných modernímu bydlení Utulne.cz. Postupně tak blogy prorostou celými portály Atlas a následně i Centrum.cz. Zajímavé příspěvky, které budou čtenáři pozitivně hodnoceny, navíc dostanou více prostoru a tak i šanci oslovit další uživatele.

„Mujblog.cz je dalším logickým krokem Atlasu. Chceme, aby se portál stal platformou, na které se naši uživatelé mohou podělit o své názory, předávat si zkušenosti nebo projevit nesouhlas. Prostřednictvím služby Mujblog.cz spolu naši uživatelé mohou začít komunikovat o věcech, které je zajímají,“ vysvětluje Zuzana Havelková, produktová manažerka Atlasu.

Provázání s obsahovými weby a možnost získat pro své příspěvky vysoký počet čtenářů by na Mujblog.cz mělo přilákat kvalitní autory. Sami blogeři si navíc mohou zvolit, na kterých serverech Atlasu by se jejich příspěvky měly objevovat.