Hlavní navigace

Multibazar.cz – bazarové zboží na internetu na jednom místě

[Tisková zpráva] Česká internetová společnost Retail Info spustila svůj další projekt o nakupování pod názvem Multibazar.cz. Na tomto portálu najdou uživatelé na jediném místě nabídky 18 internetových bazarů a inzertních serverů. Pro zadavatele inzerátů představuje hlavní výhodu možnost podat inzerát zdarma na více inzertních serverů najednou – formou tzv. multiinzerce.

Sdílet

Praha, 9. března 2010 – Multibazar.cz přináší na český trh zcela novou službu, která dokáže porovnávat nabídky internetových bazarů. Uživatelé mohou na jednom místě srovnávat inzeráty všech partnerských bazarů najednou a vybrat si tu nejvýhodnější nabídku poptávaného zboží. K hlavním možnostem pro zadavatele patří podání inzerátu zdarma na stránkách Multibazaru a připojení stejného inzerátu na vybrané partnerské bazary. Díky této multiinzerci nemusí uživatel ztrácet čas zdlouhavými registracemi a zadávat inzerát několikrát na standardních inzertních serverech. Zároveň se zvyšuje jeho šance na rychlé vyřízení inzerátu, protože se k němu dostane více potenciálních zájemců.

Multibazar.cz momentálně spolupracuje s 18 internetovými bazary a inzertními servery. Cílem je poskytnutí funkce multiinzerce na většině z nich.

„Multibazar.cz je po serverech AkcniCeny.cz a Monitor.cz naším dalším projektem o nakupování. Každý z nich jsme vyvíjeli s důrazem na to, aby si uživatel mohl najít na jediném místě zboží, které právě shání a měl přitom kompletní přehled o cenách stejných výrobků, ať už jde o nabídky klasických kamenných prodejen, e-shopů nebo internetových bazarů,“ uvádí k nové službě Ondřej Andrle, projektový manažer Retail Info. „Chcete koupit bazarový iPhone nebo sháníte kočárek a nechce se vám prohledávat všechny webové bazary? Není nic jednoduššího než si porovnat všechny nabídky na Multibazaru, kam se denně stahují aktuální inzeráty,“ vysvětluje účel nového serveru Andrle.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).