Hlavní navigace

Multifunkce Xerox nabízí barevný tisk a vysokou produktivitu za dostupnou cenu

[Tisková zpráva] Praha, 6. května 2010 – Nové barevné multifunkční zařízení společnosti Xerox nabízí barevný tisk a kopírování dokumentů, pokročilé skenování, funkce pro workflow dokumentů a bezpečnostní vylepšení. To vše za cenu příznivou i pro malé a střední firmy.

Sdílet

Xerox WorkCentre® 7120 je elegantní multifunkce vhodná pro firmy, které si hlídají rozpočet, ale chtějí tisknout atraktivní barevné prezentace, grafy a jiné dokumenty. Zařízení tiskne barevně i černobíle rychlostí až 20 stránek za minutu a používá speciální toner Emulsion Aggregate High Gloss (EA-HG) společnosti Xerox, který obsahuje konzistentní sférické tonerové částečky a tím umožňuje vytvářet ostrý text a živé barvy.

Zařízení rovněž zjednodušuje práci s kancelářskými dokumenty. Tiskové ovladače Earth Smart jsou standardně nastaveny na oboustranný tisk bez návěstních listů. Ovladače nabízejí možnost uložení předvoleb tisku v závislost na aplikaci, která tisk odesílá. Díky této funkci je možné například e-maily tisknout automaticky stylem čtyři strany na jeden oboustranný list papíru, Zatímco korespondence z textového editoru je tištěna standardním způsobem.. Standardně dodávaný systém pro řízení přístupu Xerox Standard Accounting sleduje náklady a využití jednotlivých funkcí uživateli.

„Dnešní multifunkční zařízení zvládají mnohem víc, než jen kopírování a tisk, umí již opravdu zefektivnit práci. Nová iniciativa Xeroxu s označením Earth Smart zdůrazňuje principy udržitelného rozvoje, snižuje spotřebu papíru a tím mimo jiné omezuje ničení deštných pralesů“ řekl Dušan Novotný, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic . „WorkCentre 7120 pomáhá malým a středním firmám maximalizovat kancelářskou produktivitu a vytvářet cenově příznivé a působivé barevné dokumenty.“

Zařízení WorkCentre 7120 je vybavené pokročilými funkcemi pro zpracování dokumentů, které zvyšují pohodlí a zjednoduší práci:

  • směrování a zasílání dokumentů současně do e-mailových schránek, na síť nebo softwaru pro správu obsahu pro jejich opakovatelné zpracování,
  • pokročilé barevné skenování rychlostí až 55 stránek za minutu,
  • faxování přes protokol IP, přeposílání faxů na e-mail a skenování na USB či tisk z USB,
  • funkce Xerox Auditron pro sledování nákladů barevného tisku.

Zařízení rovněž umožňuje malým a středním firmám, aby snížily svůj dopad na životní prostředí:

  • jedno z nejkompaktnějších barevných multifunkční zařízení,
  • spotřeba pouze 3 watty v režimu spánku,
  • prohlížení dokumentů na displeji pro omezení zbytečného tisku,
  • standardní obousměrné inteligentní tiskové ovladače Earth Smart s funkcí aplikačně závislých předvoleb tisku.

WorkCentre 7120 je postavené na platformě Extensible Interface Platform® (EIP) společnosti Xerox umožňující rychlou a jednoduchou integraci do podnikového workflow a dokonce i vytváření dodatkových uživatelských aplikací v HTML kódu pro plnění specifických požadavků na funkčnost.

Cena a dostupnost
Doporučená cena multifunkce WorkCentre 7120 se čtyřmi podavači papíru je 70.070,– Kč (bez DPH).

Zařízení má certifikaci programu ENERGY STAR®.

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).