Hlavní navigace

Multifunkční zařízení PIXMA MX885: Špičkové kancelářské funkce, výjimečně kvalitní fotografie

[Tisková zpráva] Praha, 7. února 2011 – Společnost Canon dnes oznámila uvedení špičkového multifunkčního kancelářského zařízení s automatickým podavačem dokumentů (ADF) umožňujícím využití pokročilých funkcí pro automatické oboustranné skenování, kopírování, faxování a tisk. Model PIXMA MX885 se vyznačuje elegantním černým designem; je vybaven novým uživatelským rozhraním duálního panelu funkcí. Vyniká výrazným zvýšením tisku dokumentů a fotografií a zaručuje tak dosažení mimořádně kvalitních výtisků. Jako vysoce produktivní řešení pro domácnosti a kanceláře PIXMA MX885 nabízí rovněž připojení Wi-Fi a Ethernet pro snadné sdílení po síti.

Sdílet

Součástí modelu PIXMA MX885 je 5 individuálních samostatně vyměnitelných inkoustů pro optimalizaci využití inkoustu a černý pigmentový inkoust pro čistý ostrý text.  PIXMA MX885 využívá inkousty na bázi barviva pro tisk výjimečně kvalitních fotografií pomocí miniaturních kapiček inkoustu o velikosti 1 pl v maximálním tiskovém rozlišení 9600 dpi. Při tisku dokumentů dosahuje ohromující rychlosti ISO ESAT přibližně 12,5 obr./min pro černobílý a 9,3 obr./min pro barevný tisk; bezokrajové fotografie formátu 10×15 cm tiskne v kvalitě fotolaboratoře za zhruba 20 sekund1.  

Rychlé, vyspělé funkce

Model PIXMA MX885 disponuje funkcí  Quick Start pro okamžité uvedení do provozu ihned po zapnutí. Uživatelé tak mohou takřka ihned tisknout, kopírovat a skenovat. Je rovněž vybaven plně integrovaným vysokorychlostním ADF s funkcí oboustranného tisku umožňujícím rychlé skenování, kopírování nebo faxování oboustranných dokumentů.  

Skener s rozlišením 2400 dpi zaručuje rychlé a ostré skenování ve vysokém rozlišení, zatímco režim automatického skenování umožňuje vytváření vysoce kvalitních skenů ve správném formátu jediným kliknutím. Technologie Dual Colour Gamut Processing Technology a technologie separace textu a obrazů poskytují přesnou reprodukci barev kopírovaných dokumentů nebo kopií starých fotografií a vynikající čitelnost textu na kopiích první i druhé generace, a zajišťují tak dosažení vysoké kvality kopií.  

PIXMA zjednodušuje vaše podnikání 

Ovládání modelu PIXMA MX885 je snadné; nový duální panel je tvořen dvojúčelovými tlačítky funkcí s LED podsvícením. Tlačítka mění vzhled v závislosti na zvoleném režimu a snižují tak počet potřebných fyzických tlačítek. Systém Quick Operation také snižuje počet nutných kroků pro přístup k běžně používaným funkcím – k dosažení požadovaného výsledku je tak zapotřebí stisknutí méně tlačítek; barevný TFT displej s úhlopříčkou 7,5 cm pak zaručuje, že jsou funkce snadno viditelné.  

PIXMA MX885 nabízí také  praktické kan­celářské funkce včetně vysokorychlostního faxu Super G3 s funkcí uložení do paměti, díky níž se mohou uživatelé rozhodnout, zda chtějí fax uložit nebo vytisknout. Funkce Skenování do PDF rovněž umožňuje rychlý převod tištěných dokumentů do elektronické podoby a jejich následné odeslání e-mailem nebo uložení v počítači PC nebo Mac.  

Intuitivní software

Součástí modelu PIXMA MX885 je úplná sada vyspělého softwaru. Software MP Navigator EX umožňuje skenování nebo vyhledávání prohledávatelných PDF souborů nebo PDF souborů zabezpečených heslem. Easy-WebPrint EX nabízí inteligentní, a přesto snadný tisk internetového obsahu. Uživatelé mohou vyjímat, kombinovat a tisknout obsah z různých webových stránek a tisknout brožury z vyjmutých webových stránek a vkládat do nich vlastní text nebo obrázky. Software Easy-PhotoPrint EX umožňuje snadný tisk fotografií a kreativních materiálů a navíc poskytuje přímý přístup na Flickrâ; jedinečná funkce Full HD Movie Print umožňuje tisk krásných fotografií z jednotlivých vybraných políček Full HD záznamů zachycených na digitálních zrcadlovkách Canon a z HD videa z kompaktních digitálních fotoaparátů Canon.  

Při použití originálních inkoustů PIXMA MX885 s využitím systému ChromaLife 100+ nabízí tisk krásných trvanlivých fotografií. Uživatelé mohou rovněž využít službu CREATIVE PARK PREMIUM, s jejíž pomocí mohou pracovat s obrazy od známých umělců, které mohou i tisknout. 

Dostupnost

PIXMA MX885 bude v Evropě v prodeji od března 2011.  

PIXMA MX885 – hlavní charakteristiky:

  • Tisk, kopírování, skenování a faxování z libovolného místa ve vaší kanceláři
  • Elegantní, stylový černý design se zabudovaným připojením Wi-Fi a Ethernet
  • Snadné ovládání díky duálnímu panelu funkcí a barevnému TFT displeji s úhlopříčkou 7,5 cm
  • Automatický podavač dokumentů na 35 listů pro skenování, kopírování a faxování oboustranných dokumentů
  • Produktivní rychlost tisku ISO ESAT 12,5 obr./min černobíle/ 9,3 obr./min barevně a systém Quick Start
  • 5 samostatných zásobníků inkoustu pro minimalizaci plýtvání
  • Tisk v kvalitě fotolaboratoře v rozlišení až 9600 dpi s miniaturní velikostí kapiček 1 pl
  • Tisk bezokrajových fotografií formátu 10×15 cm za přibližně 20 sekund
  • Intuitivní software pro skenování a tisk fotografií a dokumentů
  • Ukládání skenů a faxů přímo do USB flash paměti nebo na paměťovou kartu – bez nutnosti připojovat počítač
 

– KONEC – 
 
 

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností ja­ponské společ­nosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií. 

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě. 

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).