Hlavní navigace

Vánoční trhák: Multimediální projektor s digitální televizí za 8.899 Kč

[Tisková zpráva] Výrobce mobilních telefonů a notebooků uvádí na předvánoční trh další zajímavou novinku. Mivvy vision jsou multimediální projektory s nejmodernější LCD technologií opět za překvapivě nízkou cenu. S vestavěným digitálním tunerem si můžete pustit doma přes celou stěnu svůj oblíbený pořad a nebudete k tomu potřebovat ani počítač ani set top box.

Sdílet

Praha, 18. listopadu 2008 – Společnost mivvy a.s. dnes představuje dalšího člena rodiny. V sortimentu se objevily multimediální projektory mivvy vision. Zaručují kvalitnější zábavu a nové nevšední zážitky. Běžnou televizi už nebudete potřebovat. Představte si sportovní přenosy s přáteli přes celou stěnu doma v obýváku nebo koncert oblíbené kapely v životní velikosti. Užijte si klidně strávený večer v posteli u filmu, který můžete sledovat třeba na stropě. Na projektor mivvy vision si zvyknete velmi rychle. 5000 hodin životnosti lampy je více než nadstandardní.

Základem je moderní LCD zobrazovač, který zajišťuje velký světelný výkon, bohaté jasné barvy a vysokou ostrost obrazu. Velkou konkurenční výhodou je technologie tlumivky E-ballast, která na rozdíl od běžných HID magnetických tlumivek ještě více prosvětluje obraz, o třetinu snižuje spotřebu, o polovinu zahřívání a společně s tím také významně omezuje hlučnost projektoru. Projektory mivvy vision zobrazují rozlišení 1024×768 pixelů (hardwarově 800×600 pixelů), poměr stran 4:3 a 16:9, a to při svítivosti 2200 ANSI lumenů a kontrastu 600:1. Standardními vstupy jsou VGA, kompozitní videa a S-video konektor. Dokumentace a ovládání jsou samozřejmě v češtině. Dálkový ovladač a kompletní sada kabelů jsou součástí balení. Nezanedbatelnou výhodou je také vysoká odolnost a snadná údržba.

Základní model comfort se prodává už za 7.999 Kč, model mivvy vision dvb-t s vestavěným tunerem digitální televize pak za 8.899 Kč včetně DPH. Další informace a 3D modely zařízení jsou k dispozici na www.mivvy.eu.

O mivvy
Mivvy jsou šikovná zařízení, která přinášejí něco jiného, nového a atraktivního. Každé zařízení mivvy charakterizují zejména dvě základní vlastnosti: Přináší uživateli zásadní inovaci s použitím nejmodernějších technologií. Zároveň zůstává cenově přístupné nejširšímu množství zákazníků. S mivvy se setkáte v sortimentu GSM mobilních telefonů, notebooků, projektorů a MP4 přehrávačů. Mivvy je progresivní značka technicky vyspělých kvalitních zařízení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).