Hlavní navigace

Mumie i Pan Božský se drží nad vodou

[Tisková zpráva] V pátek 19. února od 20.00 hod je připraveno pokračování úspěšného dobrodružného filmu, který vtipně oživoval minulý pátek jednu z legend starého Egypta. Ve snímku s příhodným názvem Mumie se vrací se jeho hlavní hrdinové, manželé Rick a Evelyn O´Connellyovi společně se svým osmiletým synem Alexem, vydají jak jinak než znovu do Egypta.

Sdílet

V prostorách někdejšího chrámu naleznou vzácný náramek se zázračnou mocí, jemuž před tisíci lety zaprodal svou duši král Škorpion, vůdce válečníků. O´Connellyovi si nevídaný nález odvezou do svého domu v Londýně, ve kterém jsou záhy přepadeni nečekanými hosty. Náramek zachrání malý Alex, ale stává se rukojmím těch, co neváhají znovu oživit mumii egyptského velekněze Imhotepa a riskovat i zánik celé civilizace. Perličkou snímku je, že se kvůli natáčení poprvé v historii uzavřel slavný londýnský most Tower Bridge. Filmaři měli povolení uzavřít ho pro každý záběr max. na 20 minut. I to však způsobilo takový dopravní kolaps, že musel zasáhnout Scotland Yard.

V sobotu od 20.00 hod nabídne Prima kino šálek čaje příznivcům romantických komedií při snímku Pan Božský s Hilary Duffovou, Heather Locklearovou a Chrisem Nothem v hlavních rolích. Hrdinka příběhu Holly je dospívající dívka, která už má po krk věčného stěhování kvůli partnerským krizím své svobodné matky. Aby jí uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem – tajným ctitelem, jemuž máma okamžitě propadne. Báječný vztah má však jeden zádrhel, a to že tento pan božský je pouze imaginární, a tak se Holly musí postavit čelem k výzvě najít nápadníkovi reálnou podobu. Po nalezení vhodného kandidáta však utrpení neskončí a Holly musí podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí…Maminku toužící po dokonalé lásce ztvárnila ve filmu Heather Locklearová, známá především jako ctižádostivá a vypočítavá Amanda ze seriálu Melrose Place.

V neděli by si diváci neměli od 22.40 hod nechat ujít thrillerovou komedii Hlava nad vodou, v níž mimo jiné exceluje Cameron Diazová. Prima kino nabízí ke sledování příběh hříšné svůdnice Natalie a jejího postaršího ctihodného manžela George. V poklidné samotě u jezera se odehraje drama, které se stane bývalému milenci Natalie osudným. Po žhavé noci s touto mladou manželkou se totiž už ráno neprobudí, a tak se vyděšená Natalie musí rozhodnout co s bezvládným tělem dřív, než dorazí manžel domů z celonočního rybolovu. Aby předešla podezření, hodí milencovo šatstvo do jezera a mrtvolu odklidí. Brzy se ale na všechno přijde a spouští se psychologická hra plná nedůvěry, intrik a nečekaného nebezpečí i od dosud poklidného soudce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).