Hlavní navigace

Zavádění nové produktové řady myCASH v síti Expert Elektro úspěšně pokračuje

[Tisková zpráva] Zavádění nové produktové řady myCASH, společnosti KVADOS, a.s., úspěšně pokračuje a to aplikací v nově otevřené prodejně v Příbrami Expert Elektro, člena úspěšné mezinárodní sítě prodejen elektrospotřebičů. Příbramská prodejna je již padesátou pátou v České republice.

Sdílet

Zákazníci ze Středních Čech budou mít od čtvrtka 12. června 2008 širší výběr značkové spotřební elektroniky. V Brodské ulici naproti Hypernově nabídne Expert Elektro zákazníkům na 818 m2 nejen kvalitní výrobky, ale také profesionální servis. Součástí profesionálního zázemí prodejny je také komplexní řešení pro maloobchodní prodej, pokladní systém myCASH, který díky nejmodernějším technologiím přispěje k většímu komfortu při odbavení zákazníků.

„Zavedením nového pokladního systému myCASH do našich prodejen se snažíme o další zkvalitnění služeb směrem k zákazníkům. Ve spolupráci se společností KVADOS se chystáme systém postupně implementovat také v dalších našich prodejnách,“ uvádí Peter Weiss, jednatel společnosti Expert Elektro.

Produkt myCASH je vyvinut na nejmodernějších technologiích společnosti Microsoft .NET a využívá MS SQL databázi. Tyto technologie umožňují plně využít ovládání dotykovým displejem, integraci IP kamer pro kontrolu prodejny, čteček čárových kódů, magnetických zákaznických karet i platebních terminálů.

Produkt myCASH je zaměřen především na řízení větších prodejních sítí a obsahuje komplexní řešení včetně skladové evidence, objednávání, účetnictví, ale také integraci s B2B a B2C portály. Řešení dále obsahuje unikátní systém pro efektivní inventarizaci s využitím mobilních terminálů. Aktuálně je k dispozici oborová verze pro elektro, knihkupectví, prodej potravin a drogerie a připravují se další varianty. Řešení myCASH bude již v letošním roce k dispozici v jazykových verzích pro trh v České republice, na Slovensku a v Polsku. Vzhledem k plné podpoře měny EUR bude myCASH intenzivně nabízen na Slovensku v souvislosti s tamním přijetím EUR k 1. lednu 2009.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).