Hlavní navigace

myCASH vstupuje na trh

[Tisková zpráva] Společnost KVADOS, a.s., uvádí na trh novou produktovou řadu myCASH. Jedná se o komplexní řešení pro maloobchodní prodej. Produkt myCASH je vyvinut na nejmodernějších technologiích společnosti Microsoft .NET a využívá MS SQL databázi. Tyto technologie umožňují plně využít ovládání dotykovým displejem, integraci IP kamer pro kontrolu prodejny, čteček čárových kódů, magnetických zákaznických karet i platebních terminálů.

Sdílet

Produkt myCASH je zaměřen především na řízení větších prodejních sítí a obsahuje komplexní řešení včetně skladové evidence, objednávání, účetnictví, ale také integraci s B2B a B2C portály. Řešení dále obsahuje unikátní systém pro efektivní inventarizaci s využitím mobilních terminálů. Aktuálně je k dispozici oborová verze pro elektro, knihkupectví, prodej potravin a drogerie a připravují se další varianty.

Řešení myCASH bude již v letošním roce k dispozici v jazykových verzích pro trh v České republice, na Slovensku a v Polsku. Vzhledem k plné podpoře měny EUR bude myCASH intenzivně nabízen na Slovensku v souvislosti s tamním přijetím EUR k 1. lednu 2009.

Mezi první klienty se zařadila skupina expert ČR, která operuje na českém trhu jako sdružení nezávislých obchodníků v segmentu maloobchodního prodeje elektro a domácích spotřebičů. K ostrému spuštění maloobchodního systému myCASH došlo na nově otevřené prodejně K + B Expert, s.r.o., v Ústí nad Labem a dále v prodejnách společnosti ELEKTRO Jankovský s.r.o., významného člena maloobchodní sítě Elektro Expert. „Implementací řešení myCASH do prodejen našich partnerů přispíváme ke zkvalitnění služeb směrem k našim zákazníkům.

Díky moderním přístrojům jim zajistíme příjemnější a rychlejší odbavení při placení. Tento nový pokladní systém budeme postupně v následujících týdnech ve spolupráci se společností KVADOS zavádět i do dalších maloobchodních prodejen našich partnerů. Představí se také v naší další nové prodejně, kterou otevíráme 12. června v Příbrami,“ uvádí Peter Weiss, jednatel společnosti expert ČR, s.r.o..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).