Hlavní navigace

Nabídka pro uživatele MyCokeZone se rozšířila o filmový portál Topfun

[Tisková zpráva] Od 1.1.2009 mohou všichni uživatelé věrnostního programu MyCokeZone, kteří jsou registrovaní na stránkách www.mycokezone.cz a www.mycokezone.sk využívat své herní body získané z výrobků z portfolia společnosti Coca-Cola HBC na vypůjčení či nákup filmů v internetové videopůjčovně www.topfun.cz a www.topfun.sk.

Sdílet

Coca-Cola HBC uzavřela dohodu o dlouhodobé spolupráci se společností DIVIDA s.r.o., která je provozovatelem internetové videopůjčovny Topfun. Tato spolupráce přináší uživatelům věrnostního programu MyCokeZone možnost vypůjčení či nákupu filmů pomocí herních bodů z věrnostního programu. Herní body uživatelé MyCokeZone získávají při nákupu výrobků Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola zero, Fanta pomeranč, Sprite (viz. ofic. pravidla na www.mycokezone.cz / sk) nebo při různých soutěžích. Stačí pouze být registrovaným zákazníkem MyCokeZone a mít na svém virtuálním účtě dostatek herních bodů, které uživatel může ihned vyměnit za výpujčku či nákup filmů z portálu Topfun. Za vypůjčení filmu uživatel „zaplatí“ 150 bodů. Filmy označené jako megahity a filmy velkých světových studií budou k dispozici za 180 bodů. Služba je dostupná jak na území České republiky, tak na území Slovenska.

Coca-Cola HBC je vedoucí společností v prodeji nealkoholických nápojů v České republice a na Slovensku. Spotřebitelský věrnostní program MyCokeZone byl spuštěn v březnu 2007 a je velice úspěšný. Registrováno je více než 800.000 uživatelů.

Topfun je internetová videopůjčovna s největší filmovou nabídkou. Ta dnes čítá více než 80.000 minut filmové zábavy. Zákazníci mohou za služby Topfun platit nejen pomocí herních bodů z MyCokeZone, ale také pomocí SMS, audiotextu, platebních karet a mnoho dalších metod. Topfun tímto krokem postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).